ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Carmella o możliwości zdobycia pasa NXT Women’s Championship oraz zostaniu wrestlerką

Carmella-Leva-Blue-Pants

Diva NXT Carmella wzięła udział w wywiadzie dla FanSided. Oto jej najciekawsze wypowiedzi:

Pojawiłaś się w NXT jako managerka dla tag teamu składającego się z Enzo Amore and Colina Cassady’ego. Teraz stajesz się wielką częścią kobiecego rosteru. Czy taka zmiana była dla Ciebie trudna?

Myślę, że nie. To jest po prostu szalone. Przez większość mojego życia byłam cheerleaderką i wychodzenie na scenę razem z Enzo i Colinem sprawiało mi radość. Bardzo dobrze się dogadujemy, jesteśmy przyjaciółmi. Teraz role się lekko zmieniły. Teraz ludzie cheerują nie tylko Enzo i Cassa, ale również mnie i mogą zobaczyć jaką osoba naprawdę jestem. Role zdecydowanie się zmieniły. Teraz również ja muszę zająć się swoją karierą i pokazać publiczności, że nie jestem tylko managerką stojącą u boku innych zawodników.

Najlepsze w tym jest to, że mogę spędzać czas z moimi chłopakami i nadal ćwiczyć pięć dni w tygodniu w ringu. Nie będę kłamała, że ludzie mogą być pod wrażeniem za każdym razem gdy wchodzę do ringu. Zobaczą co dzięki ponad dwuletnim, ciężkim treningom jestem w stanie pokazać.

Główny roster rośnie w siłę i pojawia się w nim coraz więcej Div. Od kiedy znalazłaś się w federacji, jak spoglądałaś na zawodniczki w WWE, które rozwijają się nie tylko indywidualnie, ale również w grupach?

Kiedy zaczynałam Rewolucja Div dopiero się zaczynała. Widząc jak daleko to zaszło, na przykład Sasha i Bayley, które wzięły udział w walce roku, to jest niesamowite. Zostałam postawiona w świetnej sytuacji kiedy byłam pretendentką do pasa Kobiet. Kiedy spojrzałam w przeszłość, zobaczyłam w jakiej sytuacji byłam i w jakiej jestem teraz, jest to nie do pomyślenia. Triple H daje nam szanse na pokazanie swoich umiejętności, oraz talentu, którego posiadamy, to daje nam motywacje na pokazanie jak najlepszego występu.

Zdobycie mistrzostwa kobiet byłoby niesamowite. Bayley jest moją najlepszą przyjaciółką i nauczyła mnie tak wielu rzeczy. Gdybym miała kiedykolwiek wygrać ten pas to chciałabym, aby moją przeciwniczką była właśnie ona. Nie mam zaplecza zapaśniczego, pomimo tego, że mój ojciec był wrestlerem. Umiejętności tanecznych i cheerleaderskich nie da się przenieść do ringu. To naprawdę zasługa naszych trenerów w Performance Center, ale również ciężka praca z naszej strony. Ciężka praca pozwoliła mi dojść do tego stanu, w którym jestem. Będę się dalej rozwijała i starała osiągać coraz to większe cele.

Cały wywiad z Carmellą możecie przeczytać pod tym linkiem.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778