ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Były zawodnik WWE wyrzucony z Survivor Series!

– Podczas Survivor Series doszło do dość nieciekawego incydentu.

Były posiadacz mistrzostwa Cruiserweight Enzo Amore pojawił się na gali. Amore zapowiadał za pośrednictwem swojego Twittera, że zaznaczy swoją obecność na gali. Poniżej pierwsze zdjęcie Amore opublikowane przez Wrestling Inc.:


Zawodnik ujawnił się podczas pojedynku mistrzów drużynowych obu Brandów. Zaczął zachowywać się agresywnie i niestosownie w stosunku do fanów zgromadzonych obok niego. Zareagowała ochrona:


Enzo został wyprowadzony i poza halą, w której odbywała się gala, nie doszło do żadnego incydentu. Jednak jakiś czas po wyprowadzeniu Enzo pojawiła się informacja, że podczas akcji ochrony z jego udziałem, urazu doznała jedna z fanek. Kobieta doznała kontuzji ramienia, ale szybko zareagowały służby medyczne aby jej pomóc.

WWE wiedziało, że Enzo znajduje się wśród fanów, jednak nie wiedziało, że dojdzie do takiego incydentu. Według doniesień z zagranicznych portali wielu zawodników na zapleczu było niezadowolonych z faktu obecności Amore na gali. Zawodnik pojawił się w mieście z powodu swojego pierwszego występu na żywo, który odbędzie się w tym samym czasie co Monday Night RAW.