ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Były zawodnik WWE wkrótce zadebiutuje w GFW, Była Knockout Champion opuszcza federację Jarretta oraz więcej!

– Wygląda na to, że były zawodnik WWE w najbliższym czasie może zadebiutować w GFW.

Mowa tutaj o Johnym Henninganie (W WWE zznany jako John Morrison lub Johny Mundo z Lucha Underground). Henningan miał wystąpić na StocktonCon 2017 – konwencie, który miał odbyć się w dniach 19-20 sierpnia tego roku, jednakże został z niego wycofany. StocktonCon wydało krótkie oświadczenie pisząc, że powodem tego, iż na imprezie zabraknie tego zawodnika jest fakt podpisania kontraktu z GFW:

” Z przykrością oznajmiamy, że ze względu na podpisany kontrakt z GFW Impact Wrestling, John Morrison nie będzie w stanie pojawić się na StocktonCon.”

StocktonCon 2017 koliduje z tapingami Global Force Wrestling, które będą miały miejsce od 17 do 20 sierpnia w Universal Studios w Orlando.

Hennigan wystąpił już w GFW w zeszły weekend podczas Live Eventu w Staten Island, New York, który odbył się 5 sierpnia. Wraz z Jamesem Stormem i Moosem pokonali EC3, Lashley’a i Eli Drake’a. Następnego dnia w Bridgeport, Connecticut, wraz ze Stormem i Moosem pokonali Low-Ki, Cartera i Lashley’a.

– Będąc przy temacie Global Force Wrestling: Agelina Love za pośrednictwem Twittera poinformowała, że oficjalnie żegna się z tą federacją. 6-krotna Knockout Champion poprosiła o zwolnienie z GWF. Wczoraj jej prośba została spełniona:

„Poprosiłam o zwolnienie z Impact Wrestling i moja prośba została dzisiaj spełniona. Dziękuję Wam za te lata radości i dużo miłości dla moich fanów.

Love była związana z GWF/IW/TNA od 2007 roku, kiedy to zadebiutowała z dzisiejszym ring namem.

– Na koniec Low-Ki odnośnie pojedynku Matta Sydala z Lashley’em, który odbędzie się na Destination X:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556