Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-content/plugins/loco-translate/loco.php on line 157 Były zawodnik WWE powraca do Dragon’s Gate! – WrestleSpot.pl
ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Były zawodnik WWE powraca do Dragon’s Gate!

– Podczas dzisiejszego eventu federacji Dragon’s Gate w Japonii niespodziewanie wystąpił były zawodnik WWE.

W walce wieczoru gali The Gate Of Victory 2018, tajemniczym Tag Team partnerem członka grupy R.E.D, Eita, został Neville. Były WWE Cruiserweight Champion w Japonii powrócił pod swoim starym ring namem, PAC. Eita wraz z PACiem pokonali BxB Hulka oraz Shingo Takagiego. Neville przyłączył się do stajni R.E.D.

W zeszłym tygodniu The Wrestling Observer Newsletter informowało o tym, że Neville przestał odpowiadać na propozycje składane mu przez promotorów. Mówiło się również o tym, że były zawodnik WWE prowadzi rozmowy z jakimiś federacjami, jednakże nie był jeszcze gotowy na występ ze względów prawnych.

[ZOBACZ TEŻ: SHOW MATTA HARDY’EGO NA WWE NETWORK?]

Neville w październiku zeszłego roku postanowił opuścić WWE, po tym jak przestała mu odpowiadać jego sytuacja w federacji. Początkowo miał zostać pokonany przez ówczesnego posiadacza tytułu Cruiserweight Enzo Amore na RAW, jednak postanowił opuścić firmę przed czasem.

Amore stracił tytuł na rzecz Kalisto. Neville przez długi okres czasu oczekiwał zwolnienia przez WWE, aż do 24 sierpnia tego roku, gdzie kontrakt zawodnika został rozwiązany.

PAC powróci do Dragon’s Gate już 6 listopada. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia powracającego po prawie 6 latach PACa do Dragon’s Gate: