ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Były zawodnik Impact ponownie w WWE?, Nowe pojedynki dodane do karty SmackDown LIVE oraz więcej!

– Pewien fan opublikował na Twitterze teorię, według której WWE połączyło ze sobą Chada Gable’a oraz Bobby’ego Roode’a w celu stworzenia storyline’u, w którym rywalizację toczyłoby American Alpha oraz… Beer Money.

American Alpha oczywiście jest tag teamem dobrze znanym fanom WWE. Jednak Beer Money nigdy nie pojawiło się w federacji McMahona jako drużyna. Bobby Roode regularnie występuje w federacji. Co jednak z Jamesem Stormem? Dla tych, którzy nie wiedzą, zawodnik ten jest znany głównie z występów w federacji Impact Wrestling, gdzie zdobył wiele tytułów oraz wyróżnień, jest m. in. 7-krotnym posiadaczem tytułu TNA Tag Team, 7-krotnym mistrzem NWA Tag Team czy 1-krotnym mistrzem TNA World Heavyweight. Już raz wystąpił w WWE. Miało to miejsce 21 października 2015 roku, kiedy to zadebiutował w NXT, walcząc przeciwko Danny’emu Burchowi. Tuż po tym opuścił federację. Teraz narasta ilość plotek na temat jego powrotu. Sam zainteresowany odpowiedział na wpis, o którym była mowa na początku.

https://twitter.com/JamesStormBrand/status/1037747820160344066?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1037747820160344066&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.prowrestling.com%2Fjames-storm-teases-beer-money-reunion%2F

W dodatku jakiś czas temu James udzielił wywiadu, w którym potwierdził swoją gotowość na pracę w WWE. Wrestler opuścił Impact Wrestling już w styczniu tego roku i od tego czasu kręci się po scenie niezależnej.

– Paige za pośrednictwem kanału YouTube WWE ogłosiła 2 pojedynki na najbliższe SmackDown LIVE. Pierwszym z nich jest R-Truth vs Andrade „Cien” Almas z Zeliną Vegą w narożniku. Drugim pojedynkiem, a zarazem Main Eventem tygodniówki, będzie Brie Bella vs Maryse.

– WWE na swoim kanale YouTube opublikowało film, w którym gwiazdy federacji wypowiadają się na co przeznaczyłyby milion dolarów. Film ma na celu promocję „WWE2K19 One Million Dollars Challenge”, czyli turniej gry WWE2k19 organizowany przez federację. Jak sama nazwa wskazuje, główną nagrodą jest milion dolarów, a żeby wygrać należy pokonać AJ Stylesa w WWE2k19 podczas weekendu przyszłorocznej WrestleManii: