ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Były X-Division Champion żegna się z Impact Wrestling, Jason David Frank zadebiutuje w pro wrestlingu!

– Były mistrz X-Division Impact Wrestling za pośrednictwem Twittera oświadczył, że rozstał się z federacją.

Mowa tutaj o DJZ. Kontrakt zawodnika wygasł równo o północy 31 grudnia i od tego momentu jest wolnym strzelcem we wrestlingowym środowisku:

Dzisiaj o północy zostanę wolnym agentem po raz pierwszy od 7 lat. A rok 2019 wygląda na idealny moment na to, aby być dostępnym na jakąkolwiek nową okazję, która mi się trafi.

DJZ zadebiutował w TNA w 2011 roku pod ring name’em Zema lon. W czasie swojej kariery dwukrotnie został mistrzem X-Division i raz był mistrzem Tag Teamowym wraz z Andrew Everettem.

Zawodnik również podziękował Impact Wrestling za wspólne spędzone lata:

Chciałbym podziękować Impact Wrestling za ostatnie 7 lat. Dali mi miejsce do szlifowania umiejętności, robienia błędów, wyciągania z nich wniosków oraz rozwijanie się jako performer. Byli ze mną w trudnych chwilach i dali okazję na utrzymanie się z wrestlingu.

Nie wiadomo jeszcze czy WWE będzie zainteresowane uzyskaniem zawodnika, jednakże pojawiły się plotki, że WWE Performance Center w styczniu 2019 roku będzie prowadzić kolejną rekrutację.

– Gwiazda Power Rangers, Jason David Frank w 2019 roku zadebiutuje jako pro wrestler. Aktor, który w serialu wcielił się w Tommy’ego Olivera, Zielonego Rangera, ma już doświadczenie w MMA i od kilku lat zabierał się za debiut w świecie pro wrestlingu. JDF w ubiegły weekend pojawił się na evencie federacji Laredo Wrestling Alliance, gdzie doszło do małego brawlu pomiędzy nim a „Mr. Studtacular” Brysinem Scottem. Jak poinformował właściciel LWA, Zielony Ranger zawalczy po raz pierwszy w jego federacji, a LWA będzie nowym domem Franka i miejscem, gdzie zacznie swoją przygodę z profesjonalnym wrestlingiem. Aktor ma zadebiutować w 2019 roku.

Poniżej kilka filmików z ostatniego eventu LWA, gdzie pojawił się Jason David Frank:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

@laredowrestlingalliance we will see you tonight @mr_studtacular watch ya self!! Haha @thegotie JDF

Post udostępniony przez Jason David Frank (@jdfffn)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

@laredowrestlingalliance @thegotie

Post udostępniony przez Jason David Frank (@jdfffn)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Sold out show… #jdflove thank you guys from the bottom of my heart…. @laredowrestlingalliance @thegotie

Post udostępniony przez Jason David Frank (@jdfffn)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Caption this…… haha @mr_studtacular @laredowrestlingalliance I had no time to tie my tie @thegotie

Post udostępniony przez Jason David Frank (@jdfffn)

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778