ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Były mistrz WWE poza federacją, debiut zawodniczki UFC oraz więcej!

– Portal Pro Wrestling Sheet oraz Dave Meltzer ujawnili światu wrestlingu dość ważną informację.

Jak piszą, Neville nie jest już zawodnikiem WWE oraz na ten moment może występować gdzie chce. Zawodnik pochodzący z Wielkiej Brytanii podobno miał opuścić federację już prawie rok temu, 10 października przed emisją najnowszego odcinka Monday Night RAW. Powodem opuszczenia federacji miała być zła sytuacja zawodnika w rosterze. Na owym odcinku RAW miał przegrać z Enzo Amore, który w tamtym czasie posiadał pas Cruiserweight, jednak tuż przed emisją został zastąpiony przez Kalisto. WWE zaprzeczyło informacjom o tym, że Anglik miał federację opuścić. Następnie pojawiła się informacja mówiąca o tym, że federacja zamroziła kontrakt Nevilla, uniemożliwiając mu tym samym zerwanie umowy. Neville był posiadaczem NXT Championship, dwukrotnie mistrzostwa drużynowego NXT (pierwszy raz z Oliverem Greyem drugi raz z Coreyem Gravesem), dwukrotnie również mistrzostwa Cruiserweight. W NXT wygrał również turniej Tag Teamów w 2013 z Oliverem Greyem u boku.

– Na ostatnim Live Evencie NXT w Largo na Florydzie, zadebiutowała ostatnia z 4 „UFC Four Horsewoman”, mianowicie Jessamyn Duke. Wzięła ona udział w walce u boku z Shayną Baszler oraz Mariną Szarif przeciwko Kairi Sane, Deonnie Purrazzo i Io Sharai, która również zaliczyła swój ringowy debiut. Walka została wygrana przez pierwszą ekipę kobiet.

– Na tym samym Live Evencie swoją kolejną walkę zaliczył Babatunde Aiyegbusi, czyli zawodnik pochodzący z Polski. Nie jest to nic dziwnego, nadal ćwiczy on w WWE Performance Center szykując się do swojego debiutu, jak większość zawodników z Live Eventów NXT, jednak warto zaznaczyć przeciwko komu „Babs” zawalczył. Mianowicie jego przeciwnikiem był Velveteen Dream, czyli zawodnik który na stałe występuje już w głównym rosterze NXT, a nawet jest tam jedną z czołowych gwiazd. Starcie zakończyło się walką bardziej doświadczonego zawodnika.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552