ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Były mistrz TT SD kończy karierę? Face-turn na RAW?

– Wpis zawiera spoilery z ostatniego RAW.

– Podczas zeszłonocnej gali Czerwonego Brandu tymczasowy GM RAW Baron Corbin zmusił Heatha Slatera oraz Rhyno do walki między sobą, gdzie przegrany miał zostać zwolniony z WWE. Pojedynek wygrał Slater, który później został „mianowany” przez Corbina nowym sędzią. W przerwie reklamowej po wspomnianym starciu, Rhyno ogłosił widowni, że przechodzi na emeryturę.

Sama federacja nie potwierdziła jeszcze tej informacji. Na stronie WWE można przeczytać, że Rhyno „pożegnał” się z RAW po porażce ze Slaterem, jednakże dodali, żeby fani czekali na kolejne informacje odnośnie The Man Beast.

ZOBACZ TEŻ – BARON CORBIN O SWOJEJ ROLI, ORYGINALNE PLANY NA LARSA SULLIVANA

– Wygląda na to, że Dolph Ziggler jest w czasie przechodzenia kolejnego face-turnu. W czasie ostatniego RAW ShowOff rozpoczął feud z byłym już partnerem, Drew McIntyrem. Na Czerwonej tygodniówce Ziggler przy pomocy Balora pokonał Szkota:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778