ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Były mistrz świata kończy karierę? Lista 10 najlepszych walk według WWE w 2017, Porozumienie w sprawie gimmicku „Broken” zakończone?

– Bobby Lashley, niemal 41-letni zawodnik zmierza ku końcu swojej kariery.

Takie informacje podaje PWInsider. American Top Team – grupa MMA, w której trenuje Lashley chce, aby ten opuścił na stałe wrestling i w pełni zajął się swoją karierą w MMA. Ma on na koncie 17 zwycięstw i tylko 2 porażki, natomiast jest niepokonany w drugiej najbardziej prestiżowej federacji na świecie – MMA Bellator.

– WWE opublikowało listę 10 jak dotąd najlepszych walk 2017 roku.

10. Neville vs Rich Swann – WWE Cruiserweight Championship Match podczas Royal Rumble:

9. Women’s Money In The Bank Ladder Match podczas SmackDown Live z 27 czerwca:

8. TJ Perkins vs Mustafa Ali vs Cedric Alexander vs Jack Gallagher vs Noam Dar w Fatal 5-Way Matchu o miano pretendenta do tytułu Cruiserweight podczas 205 Live z 7 lipca:

7. Roman Reigns vs Seth Rollins podczas Raw z 29 maja:

6. Big Show vs Braun Strowman podczas RAW z 20 lutego:

5. Shane McMahon vs AJ Styles podczas WrestleManii 33:

4. Seth Rollins vs Finn Balor vs The Miz w Triple Threat Matchu o miano pretendenta do tytułu Interkontynentalnego podczas RAW z 1 maja:

3. John Cena vs AJ Styles – WWE Title Match podczas Royal Rumble:

2. The Authors of Pain vs DIY vs The Revival – NXT Tag Team Title Triple Threat Elimination Match podczas NXT Takeover: Orlando:

1. Pete Dunne vs Tyler Bate – WWE UK Championship Match podczas NXT Takeover:Chicago:

– Pojawiają się doniesienia, że coś zmieniło się w sprawie gimmicku „Broken”. Wiadomo jednak tylko tyle, że Matt jest bardzo blisko… lub bardzo daleko od podpisania odpowiednich dokumentów uprawniających go do zmiany swojego charakteru. Dziś rano za pośrednictwem Twittera, Matt Hardy wstawił zdjęcie z podpisem 7/7/7, co albo miało oznaczać koniec sprawy z „Broken”, albo po prostu było to zwykłe powitanie z fanami.