ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Były mistrz NJPW w WWE?

– Jak wiemy, WWE chce skupić się teraz na sprowadzeniu największych gwiazd sceny niezależnej przed All Elite Wrestling.

Plotki o przejściu Kenny’ego Omegi do WWE pojawiały się już w latach 2016 i 2017 przed PPV Royal Rumble. Ten rok również nie jest inny, jednak teraz to nie plotka, a fakt. Jak podaje WrestlingNewsWorld, WWE zaoferowało byłemu mistrzowi NJPW umowę na gigantyczną kwotę 23 milionów dolarów. Zdecydowanie jest to największy kontrakt, jaki WWE zaproponowało w ostatnich latach. Zawodnik znajduje się obecnie pod kontraktem z NJPW, który wygasa pod koniec tego miesiąca. Omega nie opublikował jednak żadnej informacji o tym, gdzie zamierza udać się z Japonii. Najbardziej prawdopodobną opcją jest dołączenie do Cody’ego, The Young Bucks oraz Hangmana Page’a i ich nowego tworu jakim jest All Elite Wrestling, o którym więcej możecie dowiedzieć się tutaj oraz tutaj. Logiczne jest również, że Omega wolałby dołączyć do AEW, które prawdopodobnie będzie współpracować z japońskim gigantem. Jednak teraz, biorąc pod uwagę kwotę, którą federacja McMahona zaoferowała Omedze, pojawia się pytanie, jaką decyzję podejmie.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778