ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Były mistrz ECW i jego żona zostali zamordowani?


– CBS Filadelfia donosi, że policja prowadzi dochodzenie w sprawie pozornego morderstwa w Chester County w Pensylwanii po tym, jak mężczyzna i kobieta zostali znalezieni martwi w swoim domu.

Mężczyzna został zidentyfikowany przez ludzi w branży zapaśniczej jako 52-letni Chuck Williams, znany w wrestlingowych backyardach jako Rockin’ Rebel. PWInsider także potwierdził śmierć zawodnika.

Rebel jest weteranem wrestlerów z północnego wschodu i przez niektórych nazywany jest „północno-wschodnią legendą”. Najbardziej znany jest z pracy z CZW i ECW. Rebel, który został wprowadzony do Hall of Fame w Mid-Penn Wrestling Alliance w 2015 roku, został przeszkolony przez WWE Hall of Fame The Rock ‚n’ Roll Express i zadebiutował w wrestlingu w 1988 roku.


Nadal nie ma oficjalnego słowa na temat szczegółów incydentu lub tego, kim był sprawca. Jeśli chodzi o doniesienia mediów społecznościowych o tym, kto popełnił morderstwo, należy zauważyć, że policja nie ujawniła szczegółów od tego czasu. PWInsider zauważa, że ​​ludzie w zapasach mówią, że Rebel był za to odpowiedzialny, ale jeden z użytkowników Twittera w pobliżu funkcjonariusza policji West Chester twierdził, że to żona jest odpowiedzialna. Ponownie, wszelkie zgłoszenia dotyczące tego, kto jest odpowiedzialny za incydent, powinny zostać uznane za niepotwierdzone, dopóki władze nie ujawnią swoich ustaleń.

CBS donosi, że policja została wezwana do domu w pobliżu Isabel Lane i North Five Point Road tuż po 6:30 rano i tam znaleźli martwego mężczyznę i kobietę w salonie. Członkowie rodziny zadzwonili pod 911 po znalezieniu zwłok. Incydent jest nadal przedmiotem dochodzenia, ale wstępne dochodzenie wskazuje na morderstwo-samobójstwo. Policja twierdzi, że nie ma wybitnych podejrzanych i nie ma niebezpieczeństwa dla społeczeństwa.

Reporterzy ABC Filadelfia popytali także sąsiadów. Jedna z sąsiadek powiedziała im, że rodzina była cicha i nie chciała się zaprzyjaźniać z sąsiedztwem. Kobieta stwierdziła także, że para rzadko wychodziła na zewnątrz i że policja była już kilkakrotnie wzywana do ich domu. Powiedziała też, że często widywała ich dzieci bawiące się na podwórku.

Zawsze były tam problemy, policja miała przy nich bardzo dużo roboty.

– powiedziała sąsiadka Stephanie Seiple.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556