ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Były golkiper reprezentacji Niemiec w WWE? Możliwe pojedynki na Survivor Series oraz więcej

20130225_642xvariable_NXT-SSpg-template_lukeharper
– Były reprezentant Niemiec, Tim Wiese w sobotę pojawi się na gali WWE we Frankfurcie. Sześciokrotny reprezentant Niemiec ma pojawić się na live evencie we Frankfurcie, choć nie wiadomo jeszcze jaka będzie tam jego rola. WWE już we wrześniu skontaktowało się z Timem w sprawie podpisania kontraktu rozwojowego. Były bramkarz nie doszedł jeszcze do porozumienie z federacją w sprawie umowy.

– Jack Swagger normalnie walczy na live eventach, nie sprzedając swojego urazu z RAW. Wczoraj w Brighton w Anglii walczył z Curtis’em Axel’em, którego pokonał.

– Pierwszym z możliwych pojedynków na Survivor Series może być walka: Adam Rose vs The Bunny. Ten pojedynek miałby zostać Pre-show najbliższego PPV. Drugą możliwą walką może być pojedynek o tytuły drużynowe: Stardust & Goldust vs The Miz & Mizdow vs The Usos vs Los Matadores.

– Pojawiają się plotki, że na najbliższym RAW może dojść do pojedynku o tytuł interkontynentalny. Dolph Ziggler miałby stracić tytuł na rzecz Luke’a Harpera.

– Georgia Smith, córka zmarłego legendarnego zawodnika WWE, British Bulldoga, pojawiła się wraz ze swoim chłopakiem, piosenkarzem Adamem Barry’m, za kulisami wtorkowego tapingu Smackdown w Liverpoolu. Poniżej zdjęcie pary wraz z Kidd’em: