ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wywiad z byłym członkiem Creative Team odnośnie poprzednich Mr. MitB, Kolejny możliwy powrót na SD oraz więcej!

– Były członek Creative Teamu, Kevin Eck ostatnio udzielił wywiadu dla Sporting News.

Kevin Eck opowiadał historie związane ze zwycięzcami poprzednich edycji MitB matchy.

Daniel Bryan wygrywa MitB match w 2011 roku i zostaje powiązany z AJ Lee:

Rozpocząłem pracę w WWE pod koniec sierpnia 2011 roku, sześć tygodni po tym jak Daniel Bryan wygrał walizkę MitB SmackDown. Wygrana Bryana była bardzo dużym zaskoczeniem w tamtym czasie, ponieważ przedtem nie otrzymał większego pushu. Po zdobyciu niebieskiej walizki również zbytnio tego pushu nie otrzymał. Zostałem poinformowany przez swoich kolegów, że Vince McMahon był ogromnie rozczarowany tym, że zrobił z Daniela Bryana SmackDown Mr. MitB. Pytaniem nie było, kiedy Bryan zainkasuje kontrakt i wygra tytuł, lecz czy powinien zostać pierwszym zwycięzcą MitB, który przegra walkę o tytuł podczas realizacji kontraktu… Nie wiedziałem czy Bryan zostanie World Heavyweight Championem, ale pomyślałem, że może mu pomóc storyline, nawet mały. Pomyślałem, aby umieścić Bryana razem z AJ Lee – kolejną postacią o drobnej budowie, underdoga – jako para. Głównemu writerowi, Brianowi Gewirtzowi spodobał się ten pomysł i tak zaczęliśmy rozpisywać kilka segmentów na zapleczu z Bryanem i AJ Lee w roli głównej.
Tak przy okazji, kiedy powiedziałem Bryanowi i AJ, że będą na wizji parą, to AJ była podekscytowana taką szansą, z kolei Bryan był mniej podekscytowany tą wiadomością. Powiedział, że kiedy ostatnio był wmieszany w miłosny storyline (z Gail Kim i The Bella Twins), to wyrządziło mu więcej szkody niż dobrego. Pomimo jego przeczuć, Bryan był pełnym profesjonalistą.

Dolph Ziggler wygrywa MitB match w 2012 roku:

Kiedy Ziggler wygrał MitB match gwarantujący kontrakt na walkę o pas WHC, to nie było jakiegoś specjalnego planu kiedy powinien zrealizować ten kontrakt. Ziggler w zasadzie kilkukrotnie próbował wykorzystać kontrakt, tylko po to, aby udaremnić cash-in przed przybyciem sędziego. Zaczęło to przeradzać się w żart. Podobnie jak z Bryanem, Ziggler był trzymany przy walizce i wiele wskazywało na to, że realizacja jego kontraktu MitB nie zakończy się sukcesem. Mówienie, że McMahon miał tracić wiarę w Zigglera byłoby sporym niedopowiedzeniem. Mimo tego, że Dolph dostawał dobrą reakcję od fanów, McMahon był bardzo krytycznie nastawiony do instynktu Zigglera w ringu oraz do jego prom. Triple H też nie był wielkim fanem Zigglera. Sądził, że Ziggler nie radzi sobie zbyt dobrze i miał zbyt wielką obsesję o tym, aby zostać następnym Shawnem Michaelsem. Jednakże Ziggler miał jednego ważnego zwolennika, Hall of Famera Pata Pattersona, który był członkiem wewnętrznego kręgu Vince’a McMahona po stronie Creative Teamu od dekad i obecnie był na emeryturze. Nawet zanim Ziggler wygrał MitB ladder match to Patterson nieustannie próbował namówić McMahona, aby dać Zigglerowi duży push.

– Według PWInsider, na SmackDown ma dojść do powrotu Ruseva. Według portalu zawodnik jest już po testach medycznych i spokojnie może powrócić do ringu. Rusev pauzuje od marca tego roku, kiedy przeszedł operację ramienia.

– Na koniec 10 najlepszych MitB cash-in’ów: