ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Byłe gwiazdy TNA na zapleczu tapingu NXT! Sasha Banks w Pre-Show Survivor Series? Oraz Więcej!

NXT-logo-750x340-1447852717
– Dzisiejszej nocy odbędą się kolejne tapingi NXT.

Jak informowaliśmy wcześniej na miejscu znajduje się James Storm, który prawdopodobnie znów zawalczy w ringu żółtej tygodniówki. Nie jest to jedyna była gwiazda TNA, która znajduje się w Full Sail University.

Otóż Gunner oraz Austin Aries również znajdują się na zapleczu nagrań do gal NXT. Poniżej zdjęcie przybywającego na taping NXT, Austina Ariesa zrobione przez fana:

– Gala Survivor Series zbliża się wielkimi krokami. Według Wrestling Observer Newsletter w Pre-Show niedzielnego PPV planowany był pojedynek Sasha Banks vs. Natalya. Póki co nie ma żadnej wzmianki o tym czy ten pojedynek jest nadal planowany.

– Deweloperzy gry WWE 2K16 są bardzo zadowoleni z aktualnych wyników sprzedaży swojej gry. Są też nastawieni optymistycznie na przyszłe miesiące. Głównym punktem oczekiwania są Święta Bożego Narodzenia, gdzie autorzy spodziewają się kolejnego dobrego wyniku sprzedaży. Póki co to sama gra znalazła się w pierwszej piątce najlepiej sprzedających się gier w Październiku. Najnowszą odsłonę serii gier spod szyldu WWE wyprzedziły tylko takie produkcje jak Halo 5 Guardians, NBA 2K16, Assassin’s Creed: Syndicate i Madden NFL 16. Warto zaznaczyć, że WWE 2K16 do sprzedaży trafiło w ostatni tydzień Października.

– Na koniec gwiazdy nucące theme song The Undertakera:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552