ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Była zawodniczka TNA w WWE?, John Cena kontuzjowany, Pół miliarda fanów WWE na portalach społecznościowych

HAVOCK

– Była TNA Knockout Havok odbywa obecnie trening pod okiem trenerów WWE, który ma za zadanie sprawdzić czy zawodniczka nadaje się do federacji Vince’a. Niestety do zarządców wyciekły rasistowskie oraz homofobiczne tweety, które Havok opublikowała kilka lat temu i znacznie obniżyły jej szanse na zadebiutowanie w WWE.

Trenerzy byli pod wielkim wrażeniem umiejętności byłej Knockout’ki, niestety podczas treningów sprawdzane są również wypowiedzi adeptów na portalach społecznościowych i właśnie wtedy Havok straciła wiele w oczach zarządców.

Wszystkie obraźliwe posty oraz przeprosiny zawodniczki zostały usunięte.

– Podczas wczorajszego live eventu w Lake Charles, w stanie Luizjana, John Cena zmierzył się z Kingiem Barrettem. Po wygranej walce mistrz Stanów Zjednoczonych wygłosił promo, w którym powiedział, że doznał złamania nosa. Podczas walki Cena obficie krwawił.

WWE nie potwierdziło jeszcze kontuzji swojej czołowej gwiazdy, aczkolwiek nie wydaje się ona tak poważna aby starcie Johna Ceny z Kevinem Owensem na Money in the Bank w niedziele było zagrożone.

– WWE ogłosiło, iż na największych portalach internetowych, na których mają swoje oficjalnie konta, zebrało się już łącznie prawie pół miliarda fanów. Poniżej wykaz:

  • Facebook: 354 miliony
  • Twitter: 108 milionów 
  • Instagram: 26 milionów 
  • Youtube: 6,2 miliony 
Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783