ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Była gwiazda WWE zatrzymana, Shawn Michaels o postawie Romana Reignsa, Finał sezonu Total Divas

– Była gwiazda WWE Enzo Amore został wyrzucony z samolotu linii Delta na lotnisku JFK w Nowym Jorku.

Użytkownik Reddita udostępnił poniższy film, w którym Enzo został wyrzucony z samolotu zmierzającego do Los Angeles:

Pro Wrestling Sheet poinformowało, że Enzo został wyrzucony z samolotu przed startem za naruszenie przepisów FAA (Federal Aviation Administration). Enzo rzekomo zignorował instrukcje i wniósł na pokład samolotu e-papierosa, przez co lot został zatrzymany i opóźniony. TMZ donosi, że wezwane organy ścigania nie wyciągnęły z tego żadnych konsekwencji.

Klient został usunięty z linii lotniczej Delta 747 z Nowego Jorku do Los Angeles w celu nieprzestrzegania instrukcji załogi. Lot powrócił do bramy Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Johna F. Kennedy’ego, gdzie klient odprawił się bez dalszych incydentów.

TMZ.com zauważyło, że Delta odmówiła umieszczenia Enzo w innym locie, więc musiał znaleźć inną drogę do Los Angeles. Jak widać na powyższym filmie, Enzo odwrócił się i uśmiechnął, będąc eskortowanym z samolotu, gdy ktoś krzyknął „Jak leci?”

Enzo wcześniej opublikował zdjęcie na Instagramie na lotnisku z aktorem Dolphem Lundgrenem, który powraca do swojej kultowej roli Ivana Drago w nadchodzącym filmie Creed 2. Enzo wyraził zainteresowanie przyłączeniem się do serii Creed.

https://www.instagram.com/p/BqNhUFZl0DO/?utm_source=ig_web_copy_link

– WWE Hall of Famer – Shawn Michaels udzielił wywiadu dla ComicBook.com, aby promować wydanie filmu WWE Studios – The Marine 6. Michaels, który był w zeszłym miesiącu za kulisami RAW, gdy Roman Reigns ogłosił swoją drugą walkę z białaczką, mówił o tym, co oznaczało dla niego ogłoszenie byłego mistrza Universal.

To jest ktoś z twojego otoczenia. Jest to osoba, którą znasz. Osoba, którą rozumiesz, która jest liderem szatni, liderem tego pokolenia, rolą, którą tak długo trzeba odgrywać. Ten facet przeżywa coś trudnego, a dla nas to właśnie staje się rzeczywistością.

Shawn podkreślił również, że życie zawodowego zapaśnika może chronić ludzi przed realiami życia, ale nie może uniknąć sytuacji podobnych do tej, w której znajduje się obecnie Reigns.

Żyjemy w ciągłym świecie wyobraźni, z jednej strony jest to najwspanialsza rzecz na świecie, ponieważ nie pozwala ona żadnemu z nas dorastać i stać się dorosłym. Od czasu do czasu prawdziwe życie rzuca ci kłody pod nogi, co sprawia, że ​​rozumiesz, że właśnie to dzieje się w prawdziwym życiu. Dzięki temu zaczynamy doceniać czas, który mamy za sobą.

Michaels uważa, że ​​Reigns jeszcze bardziej zarysował swoją mocną stronę charakteru, utrzymując swoją pierwszą bitwę z chorobą w tajemnicy.

Mógł wykorzystać ten fakt, aby pomóc sobie w zapasach, by ktoś pomógł mu przebić się dalej, ale to było zupełnie coś innego. Roman chciał o tym zapomnieć, zostawić to za sobą, chciał iść dalej na własną rękę, aby go nie osądzano. To świadczy o prawdziwej postaci tego młodego człowieka.

– Finał sezonu Total Divas odbędzie się w środę 28 listopada. Odcinek transmitowany będzie w przyszłym tygodniu ze względu na Święto Dziękczynienia. Poniższy filmik to zapowiedź. W finale sezonu Natalya będzie składała hołd swojemu ojcu, zmarłemu WWE Legend – Jimowi „The Anvil” Neidhart.