ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Była gwiazda WWE z problemami zdrowotnymi, Roman Reigns bierze lekcje aktorstwa, Salomon Crowe i inne

87230644
– Była gwiazda WWE, Harry „DH” Smith został wycofany z comic convention w Walii, który odbędzie się w ten weekend wraz z zawodnikami federacji Future Pro Wrestling. Zawodnik znany w WWE jako David Hart Smith miał problem z oddychaniem. Syn legendarnego wrestlera, British Bulldoga, na swoim profilu na Facebooku dodał wpis przepraszając fanów za jego nieobecność. Możemy tam przeczytać, że musiał udać się na ostry dyżur o godzinie czwartej nad ranem. Na miejscu dowiedział się, że ma ropień okołomigdałkowy i przez to ma problemy z oddychaniem, połykaniem jedzenia oraz mówieniem. Wrestler spędził cały dzień w szpitalu i obecnie czeka go zabieg nacięcia i drenażu ropnia.

– Wracają do federacji Future Pro Wrestling, to na jedną z ich gali będziemy mogli zobaczyć takie byłe gwiazdy WWE jak: Mason Ryan, Drew Galloway (w WWE znany jako Drew McIntyre), Alberto El Patron (Alberto Del Rio), Davey Boy Smith Jr. ( David Hart Smith) oraz Chris Masters. Gala odbędzie się 13 Grudnia. Poniżej plakat tej gali:
10703848_836240933063502_3060550019103936137_o

– Roman Reigns obecnie bierze lekcje aktorstwa od Howarda Fine’a, który w roku 2006 był uznany przez magazyn Back Stage Najlepszym Aktorskim Nauczycielem w Los Angeles. Howard Fine uczył aktorstwa takie sławy jak: The Rock, Mike Tyson, Val Kilmer, Justin Timberlake, Lindsay Lohan, Stone Cold Steve Austin, Cody Rhodes, Diamond Dallas Page i wielu innych. Sam nauczyciel zamieścił dzisiaj następujący tweet:

– Gwiazda NXT Salomon Crowe podczas ostatniego live eventu NXT w Lakeland w stanie Floryda poinformował w swoim promie, że jego debiut to kwestia czasu. Przypominam, że debiut w TV Salomona Crowe’a jest jednym z najbardziej oczekiwanych przez fanów NXT a sam zawodnik jest już gotowy do debiutu.

– WWE ogłosiło WrestleMania 31 On-Sale Party w piątek 14 Listopada od godziny 18 do godziny 21. Event odbędzie się w sektorze Intel Plaza na Levi’s Stadium gdzie swoje miejsce będzie mieć przyszłoroczna WrestleMania 31 . Gwiazdami, które się tam pojawią są: Daniel Bryan, Bad News Barrett, Charlotte, Tyler Breeze, Rosa Mendes, Booker T, Hulk Hogan i Jimmy Hart. Gospodarzami imprezy zostali Corey Graves oraz Christian Litke. Dzień później rusza oficjalna sprzedaż biletów na największą galę WWE.

– Kilka dni temu informowałem Was o wpisie Hulka Hogana na twitterze dotyczący zmiany mistrza Stanów Zjednoczonych. Lana, menadżerka obecnego mistrza U.S, Ruseva, odpowiedziała Hoganowi w taki oto sposób: