Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-content/plugins/loco-translate/loco.php on line 157 Była gwiazda WWE w najnowszym filmie o Jamesie Bondzie, Szczegóły kontraktu Stinga oraz więcej – WrestleSpot.pl
ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Była gwiazda WWE w najnowszym filmie o Jamesie Bondzie, Szczegóły kontraktu Stinga oraz więcej

batista
– Były zawodnik WWE, Dave Bautista znany jako Batista zapowiedział, że zagra w najnowszym filmie o agencie 007. Batista wcieli się w postać Mr. Hinxa. Dwudziesty czwarty film o agencie Jej Królewskiej Mości zatytułowany jest Spectre. Zdjęcia do filmu ruszą w tym tygodniu w Wielkiej Brytanii. Premiera filmu zapowiedziana jest na 6 Listopada 2015 roku.

A oto wpis z gratulacjami dla Batisty od The Rocka oraz odpowiedź Dave’a:

– Jak podaje Mike Rimer z Busted Open Radio, Sting oficjalnie podpisał kontrakt na występy z WWE. W kontrakcie jest podobno mowa o sześciu występach Stinga w TV z czego już jeden został wykorzystany podczas jego debiut na gali Survivor Series 2014. Ostatbi występ Stinga w tym kontrakcie to WrestleMania 31. Pozostałe cztery występy będą miały miejsce przed przyszłoroczną WrestleManią.

– Na przyszłotygodniowym NXT Takeover: R Evolution zapowiedziany jest Pre-Show. Gospodarzami zostaną Renee Young, Alex Riley oraz Jason „Tensai” Albert. Podczas Pre-Show, Corey Graves ma ogłosić co dalej z jego przyszłością w NXT. Graves po drugim wstrząśnieniu mózgu został odsunięty od ringu i do tej pory sądzono, że jego kariera jako wrestlera w WWE została skończona.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556