ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Była gwiazda WWE o serialu GLOW, Rollins vs The Rock na WrestleManii 34? i więcej!


– Była gwiazda WWE – Lisa Moretti szerzej znana jako Ivory skomentowała nowy serial Netflixa.

Ivory udzieliła ostatnio wywiadu w programie USA TODAY pod tytułem „For the win”. Poniżej ciekawsze wypowiedzi:

O zgodności programu z wrestlingiem:

Wiedziałam, że będzie to wspaniały temat na serial. Odzwierciedla naszą historię i przekłada ją na rzeczywistość. Myślę, że nieźle to wymieszali. Bardzo dobrze, że nie jest to serial dokumentalny, tak będzie bardziej interesujący, tym bardziej z tak świetnymi scenarzystami i producentami.

O tym jak WWE prezentuje kobiety dzisiaj, kontra jak prezentowało je za jej czasów:

One są wrestlingiem. Jak dla mnie są zabawne. Kilka z nich ma inną budowę ciała. To wspaniale zobaczyć, że dywizja poszła w tym kierunku. Za czasów Poszukiwań Div rzeczy układały się w sposób „Weźmy grupę dziewczyn w bikini, niech rzucają się po ringu i wyglądają głupio, żeby publiczność mogła zdecydować czy chce je zobaczyć”.

– Seth Rollins podczas wywiadu z Robem Petree ze stacji Delawere 105.9 wypowiedział się na temat wymarzonego meczu z Dwaynem Johnsonem na następnej WrestleManii.

Oczywiście Rocky jest dosyć zabiegany ostatnimi czasy. Robi masę „Hollywoodzkich” rzeczy, kręci filmy, występuje w programach telewizyjnych. Ogółem masę ciekawych rzeczy. Jeżeli spotkałaby mnie okazja na walkę z nim na WrestleManii, nawet bym się nie zawahał. Najpewniej świetnie bym się bawił. Czy pokonałbym go? Oczywiście! Jestem u szczytu mojej kariery. The Rock najlepsze czasy ma już za sobą, starzeje się. Ja jestem młody, pełny energii, rwie mnie do pracy. Mogę zaczynać już teraz.

– James Ellsworth znowu „śmieszkuje”, tym razem z odniesieniu do gali Money in the Bank:

Wybieram się dzisiaj na wesele, może wcisnę się gdzieś i złapie bukiet panny młodej, żeby inne dziewczyny go nie dostały. W końcu lubię robić takie rzeczy.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556