ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Była gwiazda ROH w WWE? Lesnar-UFC oraz więcej!

roh
– Pojawiło się wiele plotek i spekulacji o tym, że Cedric Alexander zawita do WWE.

Były zawodnik ROH był niedawno na tryoucie organizowanym przez WWE. Spekuluje się, że Alexander miałby zasilić szeregi zawodników, którzy wystąpią w „The Cruiserweight Classic”.

– Kofi Kingston był nieobecny na live eventach, które odbyły się w ten weekend. Włodarze WWE dali zawodnikowi więcej czasu wolnego, aby mógł spędzić czas z rodziną. Zawodnik ma wrócić już na dzisiejsze EXtreme Rules 2016.

– W czasie ostatnich eventów WWE, fani zauważyli, że postać Adama Rose’a została usunięta z wideo wejściowego The Social Outcast. Prawdopodobnie wiąże się to z niedawnym aresztowaniem zawodnika, który został oskarżony za przemoc w rodzinie.

– W piątek, UFC na swojej stronie do rosteru dodało Brocka Lesnara po czym dzień później go stamtąd usuneło. Poniżej możecie zobaczyć wpisy z konta na Twitterze, które informuje o aktualizacjach rosteru na stronie UFC:

– Na koniec najnowsze WWE Top 10:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552