ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Bullet Club wypowiada wojnę WWE!, Cesaro idzie do dentysty


– #BCInvasion. W przedostatnim Being The Elite dowiedzieliśmy się, że WWE „porwało i torturowało” Hangmana Page’a.

Nie zdążyliśmy nawet o tym napisać, a Young Bucks już wypuścili nowy odcinek. Wygląda na to, że bracia Jackson chcą odzyskać swoje hasełka i wraz z resztą Bullet Clubu rozpoczeli inwazję RAW… ale wszystko po kolei.


Cody Rhodes na swoim Twittterze już wcześniej zapowiadał ową inwazję, lecz wszyscy myśleli, że to tylko żart. „Dziwnym trafem” złożyło się, że Marty Scurll, Hangman, Cody i Young Bucks byli tego wieczoru w Ontario (mieście, w którym odbywała się wczorajsza tygodniówka RAW). Oficjalna wersja mówi, że Club był tam wypromować tamtejszy sklep „Hot Topic”.


Domniemany żart okazał się jednak najczystszą prawdą, a Bullet Club wraz z fanami udali się pod stadion, na którym odbywało się RAW. Nie wiadomo jeszcze, czy cała akcja jest początkiem storyline’u WWE vs. Bullet Club, czy po prostu spontanicznym eventem ze strony braci Jackson w celu nagrania nowego odcinka BTE. Tak czy siak, cała akcja była bardzo szeroko komentowana przez fanów Bullet Clubu na Twitterze pod hashtagiem #BCInvasion.


– Jak donosi Wrestling Observer, dwa zęby Cesaro podczas meczu na No Mercy nie zostały wybite ani ułamane. Dokładniejsze badania medyczne ujawniły, że zostały one po prostu wciśnięte głębiej w jego dziąsła. Fani bardziej zaznajomieni z tematem powiedzieli, że zęby da się ocalić wyciągając je z dołków, lecz wymaga to długotrwałego leczenia kanałowego. Jak jednak zostało powiedziane na WWE.com, Szwajcar „przejdzie chirurgię szczękowo-twarzową, podczas której najprawdopodobniej wyrwą mu zęby, a następnie założą implanty”. Po tym zabiegu Cesaro powinien wrócić do ringu już w następnym tygodniu.