ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Bukmacherzy a JBL, Możliwe walki na Backlash i więcej!

– Bukmacherzy zaczęli spekulacje na temat zwolnienia JBL z WWE w związku z sytuacją z Mauro Ranallo.

Kurs Paddy Power na zwolnienie JBL w lipcu wynosił 1.66, a w ciągu jednego dnia spadł do 1.53. Co oznacza, że na 65% JBL będzie zwolniony w dniu 1 lipca bieżącego roku.

– Dave Meltzer podczas Wrestling Observer Radio mowił o Backlash i prawdopodobnych walkach, jakie mogą się tam odbyć. A są to:

  • Kevin Owens vs AJ Styles o Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
  • Randy Orton vs Baron Corbin lub Erick Rowan o Mistrzostwo WWE

Backlash odbędzie się 21 maja w Rosemont w stanie Illinois.

– Dave Meltzer został zapytany o sytuację Deana Ambrose’a i o to, czy na zapleczu występuje heat związany ze ślubem z Renee Young,

Meltzer powiedział, że federacja zdecydowała się ich rozdzielić z jednego z dwóch możliwych powodów. Jednym z nich jest po prostu brak zainteresowania tym wydarzeniem. Drugim jest zrobienie tego nieumyślnie. Para wzięła ślub w weekend, a federacja rozdzieliła ich na dwa brandy w ciągu tygodnia. Nie wiadomo również czy ceremonia została nagrana i czy zostanie pokazana w Total Divas.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778