ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Bubba Ray Dudley odnośnie byłych gwiazd TNA w WWE, Drugi pojedynek Rhodesa z Kurtem Anglem oraz więcej!

Bubba_Ray_Dudley
– Były TNA World Heavyweight Champion, Bubba Ray Dudley ostatnio na swoim Twitterze wypowiedział się na temat byłych gwiazd TNA występujących w WWE.

Jeden z fanów zapytał się członka Dudley Boyz o to, co sądzi o debiucie Bobby’ego Roode’a w NXT. Bubba odpowiedział, że według niego w przyszłości Roode, Samoa Joe jak i Austin Aries będą częścią głównego rosteru WWE:

– W tym miesiącu dojdzie do pierwszego pojedynku pomiędzy Codym Rhodesem a Kurtem Anglem. Walka ta odbędzie się już 27 Sierpnia w federacji Northeast Wrestling w Wappingers Falls w stanie Nowy Jork. Z kolei w Październiku tego roku dojdzie do ich rewanżowego pojedynku w WhatCulture Pro Wrestling. Cody na swoim Twitterze potwierdził, że 8 Października zawita do Manchesteru w Anglii, aby ponownie zmierzyć się ze złotym medalistą Igrzysk Olimpijskich w Atlancie w 1996 roku, Kurtem Anglem:

– Skoro jesteśmy przy uczestnikach Igrzysk Olimpijskich to WWE umieściło na swoim kanale YouTubowym film, w którym federacja przedstawia siedmiu Olimpijczyków, którzy walczyli w ringu WWE:

– Na koniec mistrz Interkontynentalny, The Miz rzuca pierwszą piłkę w trakcie meczu Baltimore Orioles: