ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Daniel Bryan o powrocie do ringu, Chris Jericho o zwolnieniu Jacobsa


– Na dzisiejszym SmackDown Live, Sami Zayn miał sprzeczkę z Danielem Bryanem. Na Twitterze przytoczył to jeden z fanów, co spotkało się z odpowiedzią Daniela Bryana:

„Ja wciąż jestem zawodnikiem. @WWEDanielBryan, Ty już nie… aż do września” – Sami Zayn

https://twitter.com/WWEDanielBryan/status/920474757996228609

Niektóre rzeczy lepiej trzymać w ukryciu.

– W wywiadzie z MetalInjection.net, Chris Jericho skomentował zwolnienie z WWE Jimmy’ego Jacobsa, który był m.in. członkiem Creative Teamu i pomysłodawcą „The List of Jericho”:

Jimmy jest w porządku i jeśli bym tam był, to spróbowałbym mu pomóc, ale to nie był najmądrzejszy ruch. Jeśli pracowałbym w McDonaldzie i umieścił zdjęcie jak spotykam się z ludźmi z Wendy’s (popularna sieć fast foodów w USA – przyp.red.) oraz dodał hashtag „Wendy’s jest świetne”, McDonald’s nie byłby szczęśliwy z tego powodu. Uważam, że Jimmy jest bystry i nie zdziwiłbym się, jeśli wiedział że coś się szykuje. Może ma już tego dość, nie wiem. Od razu jak zobaczyłem to zdjęcie, pomyślałem „ehhh”, był tam hashtag „#BCInvasion”, nie można tak robić. Czy było to złośliwe?
Tego nie wiem, oczywiście Vince stwierdził że tak było, co podpowiada mi, że to nie było jedynym powodem zwolnienia Jimmy’ego.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778