ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

„Broken” Club, Nikki Bella o powrocie Johna Ceny, Kurt Angle na temat Asuki

– Matt Hardy dodał na Instagrama zdjęcie zatytułowane The „Broken” Club ze swoim bratem i byłym posiadaczem tytułu Universal – Finnem Balorem. Na ostatnim RAW bracia Hardy pomogli Balorowi i zmierzyli się z Eliasem Samsonem, Cesaro i Sheamusem.

The #BROKEN Club.

Post udostępniony przez #BROKEN Matt Hardy (@matthardybrand)

– Na oficjalnym kanale Bliźniaczek Bella w serwisie YouTube pojawił się nowy film z sesji w bikini Nikki. Jak możecie poniżej zobaczyć, bardzo cieszy ją powrót Johna Ceny na najbliższe SmackDown. Cena nie pojawiał się w ringu od Mixed tag team matchu na WrestleManii 33 w kwietniu.

– Generalny menadżer RAW – Kurt Angle udzielił ostatnio wywiadu Planeta Wrestling, w którym wypowiedział się miedzy innymi na temat tego kogo przeniósłby z NXT na RAW:

O Matko, wydaje mi się, że Asukę. Mówię wam, dziewczyny naprawdę się polepszyły. Oglądając ją wiem, że zrobi naprawdę dużo kiedy się przeniesie i mam nadzieję, że dostaniemy ją na RAW. Uwielbiam oglądać kobiety stające się dużą częścią WWE. Są tak samo chętnie oglądane w ringu jak mężczyźni. Triple H i całe WWE zrobiło coś wielkiego w NXT. Zbierają liczne talenty, które później stają się gwiazdami RAW i SmackDown.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778