ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Brock Lesnar wystąpi na kolejnych show WWE, co na kolejnym RAW?

– Wygląda na to, że w najbliższych miesiącach fani WWE kilkukrotnie zobaczą Brocka Lesnara w WWE TV.

Federacja Vince’a McMahona zaczęła reklamować obecność Bestii na SmackDown Live, który będzie miał miejsce 11 października, czyli w pierwszą noc Draftu (druga część odbędzie się 14 października na RAW). Dodatkowo Lesnar ma pojawić się na SD Live 25 października. Warto przypomnieć, że na poprzedniej Błękitnej Tygodniówce Brock rzucił wyzwanie Kofiemu na pojedynek o pas WWE, który odbędzie się 4 października.

Poniżej pełna rozpiska tygodniówek, na których w najbliższym czasie zawita Brock Lesnar:

– 30 września RAW
– 4 października SmackDown
– 11 października SmackDown
– 25 października SmackDown
– 15 listopada SmackDown

– Na następne RAW został zapowiedziany kolejny epizod Firefly Fun House, aby podbudować rywalizację Braya Wyatta z aktualnym mistrzem Universal – Sethem Rollinsem.

Na Czerwonej Tygodniówce odbędzie się Fatal 5-Way match, gdzie Rey Mysterio, AJ Styles, Shinsuke Nakamura, Ricochet oraz Bobby Roode zmierzą się ze sobą o to, kto 30 września na RAW zawalczy z Rollinsem o pas Universal. Dodatkowo Baron Corbin dostanie szansę zemsty za upokorzenie, którego doznał podczas ostatniego SD Live i zmierzy się ponownie z Chadem Gable’em. Nie zabraknie również starć pań, gdzie Sasha Banks zmierzy się z Nikki Cross.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552