ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Brock Lesnar wykorzystuje walizkę Money in the Bank!

– Wiadomo już, kiedy Brock Lesnar wykorzysta walizkę Money in the Bank!

Wczoraj Stephanie McMahon zapowiedziała, że wobec Brocka Lesnara i Paula Heymana rodzina McMahonów wyciągnie konsekwencje. Chodziło oczywiście o przekształcenie walizki Money in the Bank w boom box.

Córce Vince’a odpowiedział adwokat „Bestii”, Paul Heyman, który poinformował, że jego klient wykorzysta walizkę na najbliższym RAW. Heyman nie sprecyzował dokładnie, w którym momencie walizka zostanie wykorzystana. Zapowiedział jedynie, że będzie to w trakcie poniedziałkowej gali, a na przeciwnika Lesnar wybrał Universal Championa Setha Rollinsa.

Przypomnijmy, że to właśnie Rollins pokonał Lesnara na WrestleManii 35, gdzie odebrał mu tytuł Universal. Można więc uznać, że będzie to rewanżowa walka pomiędzy tymi panami.

Rollins ma bronić w przyszły piątek Universal Championship podczas Super ShowDown w pojedynku z Baronem Corbinem. Z kolei dla Lesnara będzie to pierwszy match na RAW od 17 lat (ostatni raz walczył 3 czerwca 2002 roku). Poniżej możecie zobaczyć tweet Heymana, w którym zostało podane ogłoszenie o wykorzystaniu kontraktu przez Lesnara:

Co wydarzy się na najbliższym RAW? Czy Brock Lesnar po raz trzeci zostanie Universal Championem? Przekonaj się, oglądając epizod Czerwonej Tygodniowki w naszej zakładce live!


[ZOBACZ TAKŻE: GOLDBERG POJAWI SIĘ NA SMACKDOWN LIVE!JON MOXLEY OSTRO O WWE W „TALK IS JERICHO”]


 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556