ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Brock Lesnar wróci do UFC? Plany wobec Jasona Jordana i Kurta Angle’a

– Według TalkMMA Brock Lesnar najprawdopodobniej w najbliższym czasie odejdzie z WWE do UFC. TalkMMA twierdzi również, że Roman Reigns zdobędzie Mistrzostwo Universal na SummerSlam.

Brock Lesnar był zawieszony przez USADA na rok od walk MMA. Wart odnotowania jest fakt, że Lesnar zakończył karierę MMA w lutym, przez co zawieszenie również wstrzymało się do momentu kiedy podda się testom antydopingowym. Istnieje możliwość, że Lesnar zostanie ponownie zawieszony.

Aktualny Mistrz Universal ma kontrakt do 2018 roku, ale może walczyć w UFC kiedy chce.

– Podczas ostatniego RAW Jason Jordan został zaprezentowany jako nieślubne dziecko Kurta Angle’a. Dave Meltzer wypowiedział się w jakim kierunku cały storyline zmierza.

To może mu pomóc lub zaszkodzić. Z Jordanem nic się nie działo, a teraz musi dostać push po czymś takim. Jeśli to się nie uda, będzie jak z Drewem Gallowayem, który dostał push jako ten wybraniec i to się nie udało. Gdyby chcieli pushu Jordana, powinna to być powolna podbudowa a teraz to musi być zrobione szybko. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783