ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Brock Lesnar na live evencie WWE, Ziggler będzie walczył tylko 2 lata, Jay Lethal odnośnie WWE oraz wiecej!

20120402_raw_brock_lesnar

– Brock Lesnar pojawi się na live evencie WWE, który odbędzie się 19 grudnia w The Forum w Los Angeles. Póki co nie ma informacji na temat walk, które tam się odbędą, lecz prawdopodobnie będzie to kolejny live event, który będziemy mogli zobaczyć na WWE Network.

Oto informacja o live evencie, którą umieszczono na stronie The Forum:

“For the 1st time in over twenty years, “WWE LIVE” returns to Inglewood’s Fabulous Forum on Saturday, December 19th! Don’t miss a chance to see your favorite WWE Superstars including “The Beast Incarnate” Brock Lesnar, Kane, Roman Reigns, “Money in the Bank Contract Winner” Sheamus, Dean Ambrose, Bray Wyatt, Dolph Ziggler, Kevin Owens, Alberto Del Rio, The Miz, the WWE Divas, plus many more.”

– Dolph Ziggler został zapytany na Twitterze o to jak długo zamierza jeszcze zajmować się wrestlingiem. Z jego odpowiedzi wynika, że będziemy go mogli jeszcze oglądać przez dwa lata.

Oto co napisał:

– W wywiadzie z NashvilleScene.com, ROH World Champion Jey Lethal został zapytana o to, czy dołączyłby kiedyś do WWE. Oto jak odpowiedział:

„Dla wielu profesjonalnych wrestlerów z mojej generacji i w moim wieku, powodem, dla którego staliśmy się częścią tego biznesu jest po części to co przedstawiało WWE, które oglądaliśmy za bycie młodymi fanami wrestlingu. ”

„Powiedzenie, że nie chciałbym tam pracować byłoby nieporozumieniem, ponieważ dzięki tej federacji pokochałem profesjonalny wrestling. Szczerze powiedziawszy byłoby fajnie pracować dla WWE.  Z drugiej strony nie poczułbym się jakbym stracił jakąś wielką okazję w swoim życiu.”

– Oto co Vince McMahon napisał na Twitterze o Deadmanie: