ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Brock Lesnar na live evencie, Seth Rollins na temat Samoa Joe, DVD Owena Harta

owen hart

– WWE zapowiedziało, iż były WWE World Heavyweight Champion – Brock Lesnar wystąpi na live evencie w Japonii, w arenie Sumo Hall gdzie zmierzy się z Kofim Kingstonem. Jest to wydarzenie o tyle nietypowe, iż Lesnar nie wystąpił na żadnym house showie od 2004 roku. Wszystko jednak wyjaśnia Dave Meltzer, który napisał następujący tekst odnośnie występu Lesanara:

„Lesnar chciał pojechać do Japonii aby zobaczyć Masa Saito. Skoro już będzie na miejscu to dlaczego by nie upiec dwóch pieczeni na jednym ogniu? Niech pokaże za co mu płacą i zawalczy ten jeden raz.”

Wydarzenie odbędzie się 4 lipca.

– Seth Rollins udzielił ostatnio wywiadu dla portalu Digital Spy.com w celu wypromowania niedzielnej gali Elimination Chamber. WWE World Heavyweight Champion przy okazji zapytany został o to co sądzi na temat dołączenie Samoa Joe do WWE. Oto co odpowiedział:

„Byłem bardzo podekscytowany z tego powodu. To człowiek, który był moim idolem gdy dorastałem, kimś kogo oglądałem gdy byłem nastolatkiem. Był kimś na kim się wzorowałem i próbowałem naśladować gdy zacząłem walczyć. W Sethie Rollinsie zdecydowanie jest cząstka Samoa Joe, więc to bardzo fajne że jest on teraz członkiem mojej firmy – zdarzyło się coś , co nie miało się prawa zdarzyć. To otwiera drogę do nowych, niesamowitych pojedynków. To świetny czas aby być fanem profesjonalnego wrestlingu, świetny czas aby być fanem WWE, to na pewno. 

– WWE planuje wydać na DVD oraz Blu-Ray materiał poświęcony w pełni osobie Owena Harta. Płyta dostępna w sklepach będzie w okolicach listopada 2015 roku, a jej nazwa będzie brzmiała „Owen Hart- Hart of Gold”.

Martha Hart przez lata była przeciwko wydawania przez WWE czegokolwiek co byłoby poświęcone jej tragicznie zmarłemu mężowi. Wdowa publicznie ogłosiła, iż nie popiera pomysłu na upublicznienie tego DVD. WWE obawia się nieco możliwej fali złości Marthy, gdy owa płyta będzie już na sprzedaż, jednakże federacja postanowiła podjąć to ryzyko.

 

Komentarze

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552