ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Brock Lesnar jednak powróci do UFC? Co dzisiaj w NXT? Oraz więcej!

– Według Dave’a Meltzera jest coś znaczącego w plotkach odnośnie powrotu Lesnara do UFC.

Zdaniem Dave’a, obecny Universal Champion miałby powrócić do organizacji Dany White’a pod koniec tego roku. Meltzer zaznaczył, że oficjele UFC szykują grudniowe PPV, gdzie Lesnar miałby powrócić. Dziennikarz dodał również, że UFC ma kiepski rok i oczekują powrotu Lesnara i Rondy Rousey plus kolejnego pojedynku McGregora w tym roku. Zdaniem Meltzera przeciwnikiem Lesnara miałby zostać Jon Jones, jednakże zależy to od tego co wydarzy się na UFC 214, gdzie Jones zmierzy się z przyjacielem Lesnara, Danielem Cormierem.

Sam Jones został zapytany przez fana podczas Q&A, które urządził na FB o możliwość stoczenia pojedynku z Lesnarem. Oto co odpowiedział:

Chciałbym zmierzyć się z Lesnarem. To ogromny koleś. To byłby totalny remis. Naprawdę to byłoby coś dużego dla sportu. Również byłoby to ogromnym wyzwaniem. Wątpię czy Brock Lesnar zechciałby przyjąć tę walkę. Na pewno nie próbowałbym z nim walczyć przez cały pojedynek. Chciałbym… Wiecie co, wolałbym nie mówić wam co chciałbym zrobić.

The Associated Press skontaktowało się z Lesnarem, który przekazał swoją opinię odnośnie wypowiedzi Jonesa:

Czy chciałbym zawalczyć z Jonem Jonesem? Kiedykolwiek, gdziekolwiek. Teraz powinien się obawiać Daniela Cormiera sobotniej nocy.

Zdaniem wielu portali superpojedynek Lesnar vs. Jones nie odbędzie się przed kwietniem 2018 roku, kiedy to kończy się kontrakt Lesnara z WWE. Jednakże według opinii Meltzera, Vince McMahon powinien zgodzić się na kolejny pojedynek Lesnara w UFC jak miało to miejsce przy gali UFC 200.

– Pojedynki i segmenty, które pojawią się w dzisiejszym epizodzie NXT:
* Ember Moon vs. Lei’D Tapa
* The Velveteen Dream vs. Cezar Bononi
* NXT Tag Team Champions The Authors of Pain vs. dwóch lokalnych zawodników
* Kassius Ohno vs. Hideo Itami
* Drew McIntyre wypowie się odnośnie obecnego NXT Championa oraz NXT Takeover: Brooklyn II

NXT będzie można obejrzeć w naszej zakładce live. Start o 2:00 w nocy.

– Na koniec pełna walka Brie Bella vs. Stephanie McMahon z SummerSlam 2014:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552