ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Brock Lesnar i jego plany, Nowy pojedynek dodany na TakeOver: War Games II, Kolejny pojedynek z 205 Live zapowiedziany na Survivor Series

– Przedstawiciele UFC chcą WWE Universal Championa – Brocka Lesnara na show 2 marca w Las Vegas, przeciwko mistrzowi wagi ciężkiej UFC – Danielowi Cormierowi. Obecna umowa Brocka Lesnara z WWE pozwala mu powrócić do Oktagonu.

Powrót Lesnara do UFC nastąpi zaledwie 5 tygodni przed WrestleManią 35, na której Brock ma wystąpić. Niektórzy uważają, że Lesnar pojawi się także na gali Royal Rumble w styczniu, aczkolwiek rownocześnie spekuluje się, że zawodnik odpuści galę, aby nie narażać się na kontuzję tuż przed samą walką w UFC.

Jak się okazuje, rywalizacja o mistrzostwo Universal, które jest w posiadaniu Lesnara, ma obejmować nie tylko mierzenie się z Braunem Strowmanem. Walka na Crown Jewel została zaprojektowana tak, aby Strowman nie został pogrzebany pomimo przegranej. Nie wiadomo jednak z kim mógłby później zmierzyć się Brock Lesnar. Według Wrestling Observer Newsletter, feud z Drew McIntyre’em został zaplanowany na początek 2019 roku, ale WWE Intercontinental Champion – Seth Rollins niedawno wspomniał o Lesnarze w swoim promo, otwierając drzwi do potencjalnego pojedynku Lesnar vs. Rollins.

– Nowy pojedynek na TakeOver: War Games II został oficjalnie potwierdzony. Kairi Sane vs. WWE NXT Champion Shayna Baszler zmierzą się w 2 of 3 Falls matchu.

Poniżej znajduje się zaktualizowana karta gali „TakeOver: War Games II”, która odbędzie się 17 listopada w Staples Center w Los Angeles:

  • NXT Title Match:
    The Velveteen Dream vs. Tommaso Ciampa
  • 2 of 3 Falls Match for the NXT Women’s Title:
    Kairi Sane vs. Shayna Baszler
  • War Games:
    The War Raiders, WWE UK Champion Pete Dunne and NXT North American Champion Ricochet vs. The Undisputed Era (Adam Cole, Bobby Fish and NXT Tag Team Champions Roderick Strong & Kyle O’Reilly)
  • Johnny Gargano vs. Aleister Black

– WWE ogłosiło, że obecny mistrz WWE Cruiserweight Champion – Buddy Murphy będzie bronił tytułu w walce z Mustafą Ali w Survivor Series 18 listopada. W ubiegłym miesiącu Murphy pokonał Cedrica Alexandra podczas WWE Super Show-Down w Australii, tym samym zdobywając tytuł.W ubiegłym tygodniu 205 Live, Ali pokonał Tony’ego Nese’a i został pretendentem do walki o tytuł.

Jesteśmy gotowi.  @WWE205Live