ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

British Bulldog w WWE Hall of Fame 2020! Czy WrestleMania 36 zostanie odwołana?

– Davey Boy Smith znany w WWE jako The British Bulldog zostanie wprowadzony do Holu Sław WWE.

Informację o tym przekazał Corey Graves w ostatniej odsłonie podcastu WWE – After The Bell.
Bulldog jest byłym mistrzem Interkontynentalnym, Europy, Hardcore oraz drużynowym w największej federacji na świecie. Zawodnik zmarł w wieku 39 lat 18 maja 2002 roku. Zawodnicy i fani od kilku lat zachęcali federację McMahona na to, aby upamiętnić Smitha.

Co ciekawe pojawiły się informacje, że w tym roku do HoF WWE zostanie wprowadzony Jushin Thunder Liger. Poniżej osoby, które oficjalnie zostaną wprowadzone w tym roku do Holu Sław WWE:
– Batista
– nWo (Hulk Hogan, Kevin Nash, Scott Hall i Sean Waltman)
– The Bella Twins (Nikki i Brie Bella)
– JBL
– Davey Boy Smith

Ceremonia WWE Hall of Fame odbędzie się 2 kwietnia 2020 roku.

– Pojawiły się doniesienia o tym, że w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem, największa gala w roku czyli WrestleMania może się nie odbyć. Władze Tampy, gdzie ma miejsce gala mają odbyć dzisiaj dyskusję odnośnie możliwości odwołania dużych eventów w tymże mieście w najbliższym czasie. WM 36 również jest tematem rozmów a patrząc na decyzję władzy w USA (Zakaz podróży do Stanów Zjednoczonych z Europy z wyjątkiem z Wielkiej Brytanii na 30 dni od jutra) czy też zawieszenie rozgrywek NBA. Zdaniem Alexa McCarthy’ego z TalkSPORT, WrestleMania zostanie przełożona i odbędzie się w wakacje:

Wszystko wskazuje na to, że powinniśmy czekać na Summer’Manie. Uważam, że czerwiec lub lipiec byłby odpowiedni na plan awaryjny WWE. Z zakazem podróży do USA europejczyków, anulowaniem dużej ilości eventów czy też zawieszeniem rozgrywek NBA… Nie jestem w stanie sobie wyobrazić WWE, które byłoby w stanie bezpiecznie zorganizować WrestleManię.

Jak dodaje dziennikarz Drew McIntyre oraz Sheamus musieli wcześniej niż planowali powrócić do USA z powodu wyżej wspomnianego zakazu.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556