ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Brie o powrocie Bryana do ringu, Cornette w GFW? Jinder Mahal na UFC 215, Drinki WWE


– Bliźniaczki Bella wzięły ostatnio udział w podcaście dla From The Top Rope, którego możecie odsłuchać tutaj. Brie Bella została zapytana o Daniela Bryana i jego powrót do ringu:

Powiedziałam Bryanowi „Masz córkę, zawsze o tym pamiętaj… ale jeśli dostaniesz zielone światło na powrót od lekarzy, idź za tym! To jest twoja pasja i twoje marzenie. Masz jedno życie i nie mam zamiaru cię zatrzymywać. Ja kocham wrestling, byłabym wściekła, gdyby ktoś zabronił mi to robić. A jeśli WWE nie pozwala na to, idź gdzie indziej. Wszystko zależy od ciebie.” Oczywiście on bardzo chciałby powrócić do ringu w WWE, ale wiem, że wkrótce mój mąż znajdzie drogę powrotną do ringu. Jestem tego pewna.


– Dave Meltzer podaje, że trwają dyskusje na temat zakontraktowania Jima Cornette’a do GFW. Cornette ma dobre relacje z rodziną Jarretów i jego powrót na pewno zostałby dobrze przyjęty. Jim pojawiał się już na kilku galach Impact Wrestling w przeszłości. Nie ma jeszcze szczegółów dotyczących konkretnej roli w federacji, jednak spekuluje się, że nie chodzi o zaplecze a o konkretny charakter w TV.


– Riju Dasgupta ze SportsKeeda.com zapytał o to, czy Jinder rzeczywiście będzie na UFC 215, gdyż wcześniej pojawiły sie takie plotki. Mistrz WWE miał iść u boku Arjana Bhullara i wprowadzić go do oktagonu. Jinder jednak zaprzeczył tej informacji:

Nie jest to do końca prawda. Wszyscy mówili, że wprowadzę Arjana Bhullara do ringu. Tak naprawdę to zasiądę po prostu na trybunach.

– Jedna z restauracji w USA ma w swojej ofercie drinki zatytułowane na cześć… gwiazd WWE. Kosztują one 6 dolarów:

View post on imgur.com

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552