ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Brie Bella oficjalnie ogłasza koniec swojej kariery!

WWE-SummerSlam-Brie-Bella-and-Triple-H

Od kilku miesięcy mówiło się, iż Brie Bella zamierza odejść z WWE w celu założenia rodziny ze swoim mężem – Danielem Bryanem. Proces ten przyśpieszony został w momencie kiedy Danielson został zmuszony odejść na emeryturę ze względu na problemy zdrowotne.

Co prawda informacja ta wydawała się od dłuższego czasu na tyle pewna, iż nie powinna być wielkim zaskoczeniem, tak teraz mogliśmy zobaczyć oficjalne oświadczenie Brie w sprawie końca swojej kariery.

Tak wyglądało opublikowane za pomocą Instagrama zdjęcie, odnoszące się do meczu na WrestleManii 32, który jak się okazuje był ostatnim meczem Brie Belli:

Z kolei podczas sesji Q&A(Pytania i odpowiedzi) na Twitterze, Brie rozwiała wszelkie wątpliwości, oficjalnie ogłaszając swoje odejście:

Co ciekawe, The Bella Twins ciągle będą brały udział w programie Total Divas. Historia z odejściem Brie ma być bowiem jednym z głównym storyline’ów w kolejnym sezonie.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552