ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Bret Hart zaatakowany podczas WWE Hall of Fame 2019! Kim jest napastnik? Oraz więcej!

– Podczas wczorajszej ceremonii WWE Hall of Fame 2019 doszło do przykrego incydentu.

W czasie mowy Breta Harta odnośnie wprowadzenia do Holu Sław The Hart Foundation, pewien fan wbiegł na ring i powalił The Hitmana. Na szczęście Bretowi nic się nie stało, a napastnika szybko obezwładniono i przekazano odpowiednim służbom. Poniżej możecie obejrzeć filmiki z tego incydentu:

Według relacji fanów będących na arenie, w czasie zajścia na pomoc legendzie ruszyli m.in Shane McMahon, Curtis Axel, Dash Wilder, Davey Boy Smith Jr., Travis Browne (chłopak Rondy Rousey oraz były zawodnik UFC), The New Day i Titus O’Neil.

Federacja wystosowała krótkie, lecz treściwe oświadczenie odnośnie ataku na Breta Harta:

Nadpobudliwy fan przekroczył naszą ochronę w pobliżu ringu i na krótko wdarł się na sam ring. Napastnik został przekazany odpowiednim służbom.

Jak podaje CBS New York, napastnikiem był 26-letni Zachary Madsen pochodzący z Nebraski. Mężczyzna został przewieziony na komisariat na Brooklynie, gdzie najprawdopodobniej usłyszy dwa zarzuty. Jeden za napaść, a drugi wtargnięcie na ring.

Dodatkowo CBS podało, że ochroniarz, który próbował powstrzymać napastnika przed wtargnięciem na ring, doznał pomniejszych obrażeń. Sam Bret Hart miał zostać uderzony przez nieznośnego fana przynajmniej raz, jednakże legenda wrestlingu nie wymagała pomocy medycznej.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778