ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Bret Hart krytycznie o Rollinsie, o zakończeniu swojej kariery przez Goldberga oraz więcej!

Bret-Hart1-750x340-1448555966
– WWE Hall of Famer, Bret Hart ostatnio udzielił wywiadu dla miesięcznika Forbes.

The Hitman w wywiadzie poruszył kilka kwestii m.in zeszłoroczny incydent w czasie pojedynku Rollinsa z Ceną, gdzie ten pierwszy złamał nos drugiemu. Hall of Famer skrytykował byłego członka The Shield, który według niego dostał „mega mega push” i przyczynił się do złamania nosa Ceny. Bret dodał, że Seth jest jednym z dzisiejszych wrestlerów, którzy nie potrafią pracować bezpiecznie w ringu:

” On [Rollins] uderzył go kolanem w twarz zbyt mocno, zbyt lekkomyślnie oraz zbyt niebezpiecznie. Mógłby spokojnie kogoś zabić uderzając z kolana tak jak w twarz Johna.”

Hart później dziwił się, że Rollins nie zrobił poważniejszej krzywdy liderowi Cenation tamtego dnia. Z drugiej strony legenda bardzo chwali Cenę za to, że zdołał zakończyć ten feralny pojedynek. Jak powiedział w wywiadzie:
„To jest dobre świadectwo o samym Johnie. A, zakończył swój pojedynek no i B, nie złapał za shootguna i nie strzelił do Rollinsa, gdy ten zszedł na zaplecze.”
Bret stwierdził, że za jego czasów takie błędy w ringu były niedopuszczalne.

Bret Hart później przytoczył swoją sytuację z Billem Goldbergiem, który przyczynił się do szybszego zakończenia kariery Kanadyjczyka.
” Bill Goldberg kopnął mnie w głowę i zakończył moją karierę, ponieważ nie wiedział co robi.”
” Dostajesz gości, który kosztuje mnie miliony, miliony dolarów, kosztują moją karierę, prawdopodobnie wyprowadzają swój cios i wiele rzeczy się wtedy wydarza, ponieważ ktoś nie wie co oni zamierzają zrobić.”
Hart potępia taką mentalność i jest przekonany, że zawodnicy tacy jak Goldberg, kontuzjują swoich rywali i nadal dostają owację na zapleczu.
Jak później powiedział sam Hart, nie kwestionuje tego, iż Rollins jest czołową gwiazdą WWE, lecz jego umiejętności. Jak sam wspomniał, że najlepsi zawodnicy nie wyrządzają nikomu prawdziwej krzywdy, a przez 23 lata jego kariery, gdzie walczył na całym świecie, bezpieczeństwo przeciwnika było u niego zawsze na pierwszym miejscu.
W późniejszej części wywiadu skrytykował jeszcze Rollinsa za pracę w ringu ze Stingiem i za to, nie okazał wyjątkowej ostrożności podczas pojedynku na Night of Champions 2015.

Bret jeszcze powiedział o tym, że osoby takie jak Stephanie McMahon czy też Shane nie potrafią zrozumieć kontuzji w tym biznesie, nie potrafią zrozumieć tego, że w ringu wykonując jakąkolwiek akcję można kogoś zabić. Według niego akcje ringowe wyglądają świetnie, jednak zawsze należy pomyśleć dwa razy zanim się coś zrobi w ringu.

Komentarze

  1. Dziwnie się czyta jak gość z Attitude Ery mówi, że Rollins zachował się nieodpowiedzialnie a kiedyś takie akcje były nie do pomyślenia..
    Równie dobrze mógłby skrytykować Deana za powerbomb dla Jericho na pineski…
    I jeszcze się dziwi, że ludzie przyklaskuja takim sytuacjom, skoro dobrze wie jak wygląda stosunek ludzi do PG Ery. Te momenty to dla fanów coś co się rzadko zdarza a przywołuje dobre wspomnienia.

    1. dokładnie, do tego warto przypomnieć np. ten piledriver Owena na Austinie 😀 to dopiero było bezpieczne

  2. Bret Hart nie ma nic wspólnego z Attitude Erą. Odszedł z WWE w listopadzie 1997 czyli przed rozpoczęciem ery Attitude. W WCW nie było za to ery Attitude, było nadawane w PG tak jak WWE dzisiaj, a w tamtejszych walkach wyłączając Cruiserów brak było jakichkolwiek ekstremalnych spotów. Dzisiaj byle Big E prawie się zabija upadając na kark i jest to normalny moves. Potwierdzeniem jego słów jest chociażby liczba kontuzji w rosterze teraz, a za jego czasów.

    1. Dokładnie, w WcW nie było hardcore title, hardcore matchów, przekleństw, wyuzdanych div, robzijania gitar na głowach kobiet i karłów, zasypywania ringu śmieciami przez fanów, nigdy nigdy nie zleciał z szkolnego autobusu czy klatki, wrestlerzy nie obrzucali się mięsem, Sting nie wziął sobie wolnego po tym jak Vampiro go „podpalił” a Christopher Daniels nie skręcił sobie karku….

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552