ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Breaking News: Zmiany w karcie NXT TakeOver: Brooklyn 4!

– WWE wprowadziło zmiany do karty nadchodzącej gali NXT TakeOver. Niedawno informowaliśmy o kontuzji Aleistera Blacka, przez którą prawdopodobnie nie będzie mógł wystąpić w Triple Threat matchu. Niestety doniesienia te się potwierdziły i Holender odpada z rywalizacji o NXT Championship. William Regal zapowiedział już, że od teraz walka o pas będzie Last Man Standing matchem pomiędzy Johnnym Gargano a Tommaso Ciampą.

NXT TakeOver: Brooklyn 4 odbędzie się w nocy z 18 na 19 sierpnia. Przypominamy o możliwości obejrzenia tej gali oraz SummerSlam we wspólnym gronie w ośrodku GUS w Jachrance pod Warszawą. Dla zainteresowanych link do specjalnej grupy na Facebooku oraz wypowiedź Generalnego Menadżera NXT:

SummerSlam i NXT TakeOver pod Warszawą

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778