ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Breaking News: Sin Cara poprosił o zwolnienie z WWE!

Na Instagramie zawodnika WWE Sin Cary pojawił się wpis, w którym zawodnik informuje, że poprosił o zwolnienie z federacji!

Poniżej tłumaczenie oraz wpis:

Zeszłej nocy, po modlitwie i wielu rozważaniach podjąłem jedną z trudniejszych decyzji, które musiałem podjąć w trakcie mojej kariery w profesjonalnym wrestlingu: Poprosiłem o zwolnienie z WWE.

Odkąd byłem małym chłopcem wszystko, co chciałem robić to był wrestling i przez całe moje życie podejmowałem decyzję i poświęcałem się, żeby zrealizować to marzenie. Jeździłem po świecie, poznawałem niesamowitych ludzi i walczyłem dla niesamowitych fanów WWE.

Jestem wdzięczny za szansę, którą dostałem, jednakże zdałem sobie sprawę, że jestem w takim miejscu, w którym nie znajduje wartości dla siebie jako sportowca, wykonawcy czy wrestlera. Przez wiele lat pracowałem, po to, żeby szlifować moje rzemiosło, byłem wspierającym graczem zespołowym i czekałem cierpliwie na szansę, żeby pokazać światu wszystko, co potrafię. Niestety po tych wszystkich latach ta szansa nie nadeszła ani nie czuję, żeby mogła nadejść tak długo, jak jestem w miejscu, w którym jestem.

Najlepsze lata mojej wrestlingowej kariery są przede mną i wierzę, że najlepsze jeszcze przyjdzie. To nie jest koniec, to początek nowego rozdziału i jestem podekscytowany tym, co przyniesie przyszłość! (Izajasz 43, 18-19)

Chcę podziękować WWE za ten niezwykły rozdział, za który zawsze będę wdzięczny. Wreszcie najważniejsze: Dziękuję wam, fani WWE, za nieśmiertelne wsparcie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

🙏🏼

Post udostępniony przez @ sincarawwe

Sin Cara to postać, która była odgrywana przez dwie osoby najpierw przez Luisa Urive w latach 2011 – 2013 oraz Jorge Ariasa od 2013 do teraz. Arias wcześniej występował w WWE jako Hunico i Sin Cara Negro. Największym sukcesem Ariasa było zdobycie NXT Tag Team Championship w zespole z Kalisto, po za tym kilka walk o pasy United States i Intercontinental.

W ostatnim czasie Cara w zespole z Caroliną miał feud z Andrade i Zeliną Vegą. Co ciekawe na najbliższym RAW ma dojść do walki Cary z Drew McIntyrem, jednak nie wiadomo, czy zostanie ona wyemitowana. Drugą ciekawą kwestią jest to, że Arias jest obecnie w trasie po Europie z rosterem RAW.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552