ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

BREAKING NEWS: Matt Hardy kończy karierę!

– Informowaliśmy Was wcześniej o tym, że Matt Hardy zakończy prawdopodobnie swoją karierę w świecie pro-wrestlingu:

KONIEC KARIERY MATTA HARDY’EGO?!

KONIEC KARIERY MATTA HARDY’EGO?! [AKTUALIZACJA]

KONIEC KARIERY MATTA HARDY’EGO?! [2. AKTUALIZACJA]

Teraz jednak to już oficjalna informacja. Matthew Hardy zakończył karierę profesjonalnego wrestlera. Zawodnik opublikował film na swoim kanale YouTube, w którym dziękuje fanom za 26 lat wsparcia, za to wszystko czego mógł doświadczyć podczas największych widowisk z jego udziałem w WWE. Oświadczył również, że pora udać się do domu.

W opisie filmu możemy przeczytać:

Dziękuję, że pozwoliliście mojemu marzeniu żyć przez 26 lat fani wrestlingu. Niekoniecznie chciałbym, żeby tak było, ale czas iść do domu. Czas udać się do domu i być ojcem. Pora wrócić do domu i być mężem. Zrobiłem o wiele więcej, niż mogłem sobie wyobrazić. Dziękuję za tę niesamowitą podróż ze mną, panie i panowie. Kocham was wszystkich.

Matt Hardy w swojej karierze występował w WWE, ROH, TNA/Impact Wrestling czy OMEGA. Na swoje konto zdołał zdobyć 9-krotnie pasy drużynowe WWE, 2-krotnie TNA Tag Team Championship oraz wiele więcej tytułów solowych. Stworzył również swój uwielbiany przez fanów gimmick „Broken” w którym występował w TNA/Impact Wrestling i ROH z bratem Jeffem, który nosił ringname”Brother Nero” oraz pod nazwą „Woken” w WWE z Brayem Wyattem.

ZOBACZ TEŻ – STATUS NEVILLE’A, WALKA W KICKOFFIE HELL IN A CELL, WYNIKI NJPW DESTRUCTION IN HIROSHIMA I WIĘCEJ! [TUTAJ]