ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Bray Wyatt ponownie w akcji, NJPW z kolejnymi galami w USA, Live event WWE w MSG i więcej!

– NJPW przy okazji konferencji promującej G1 Special ogłosiło, że

powróci do Stanów Zjednoczonych jeszcze w tym roku i to aż dwukrotnie! Fani japońskiej federacji w Stanach będą mogli ją zobaczyć podczas eventu The Fighting Spirit (30 września w Long Beach, CA) oraz przy okazji gali The Lions Break (10 i 11 listopada w Anaheim, CA).

– A skoro mowa o G1 Special w San Francisco, poniżej cała karta eventu:

1. 10 Man Tag Team Match
CHAOS (Gedo, Rocky Romero, Yoshi – Hashi, Sho & Yoh) vs. Bullet Club (King Haku, Tama Tonga, Tanga Loa, Chase Owens, Yujiro Takahashi)

2. Tag Team Match
CHAOS (Tomohiro Ishii & Toru Yano) vs. Suzuki-gun (Minoru Suzuki & Zack Sabre Jr.)

3. Tag Team Match
Taguchi Japan (Hiroshi Tanahashi & KUSHIDA) vs. Bullet Club (Hangman Page & Marty Scurll)

4. NEVER Openweight Championship Match
Hirooki Goto (C) vs. Jeff Cobb

5. IWGP Heavyweight Tag Team Championship
The Young Bucks (Matt & Nick Jackson) (C) vs. Los Ingobernables de Japon (SANADA & EVIL)

6. Tag Team Match
CHAOS (Kazuchika Okada & Will Ospreay) vs. Los Ingobernables de Japon (Tetsuya Naito & BUSHI)

7. IWGP Junior Heavyweight Championship
Hiromu Takahashi (C) vs. Dragon Lee

8. IWGP United States Championship
Jay White (C) vs. Juice Robinson

9. IWGP Heavyweight Championship
Kenny Omega (C) vs. Cody

– Na galę nie jest zapowiadany Chris Jericho, który stwierdził, że z szacunku dla WWE nie będzie występował w innej federacji niż wcześniej wspomniana. Nie wiadomo jednak, co Y2J ma w planach i może zmienić swoje postanowienie.

– Tę galę będziecie mogli obejrzeć za darmo i bez rejestracji w naszej zakładce live. Transmisja w nocy (dzisiaj) z soboty na niedzielę od godziny 2:00.

– WWE już dziś przybędzie do Madison Square Garden, czyli obiektu, który ma bardzo ważne miejsce w historii federacji. Po raz pierwszy od 8 lat na tej arenie zawalczy The Undertaker. Deadman w zespole z Romanem Reignsem i Braunem Strowmanem zmierzy się z Eliasem, Baronem Corbinem i Kevinem Owensem w Six Man Tag Team Matchu. Oprócz tego odbędzie się Triple Threat Match o Mistrzostwo Interkontynentalne pomiędzy mistrzem Dolphem Zigglerem, Sethem Rollinsem i Finnem Balorem, a także pojedynek Nii Jax i Roundy Rousey, w którym sędzią specjalnym będzie Alexa Bliss.

– Na live event w MSG zapowiedziany jest też Bray Wyatt. Zawodnik dołączył już do rosteru RAW i walczy na galach, które nie są pokazywane w telewizji. Wyatt wraz z Mattem Hardym obronił wczoraj RAW Tag Team Championship w starciu przeciwko Titus WorldWide i The B-Team.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778