ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Bray Wyatt o porównaniach do Undertakera, Vickie Guerrero wróci do WWE? Informacje na temat turnieju kobiet

– Niedawno Sam Roberts przeprowadził wywiad z Brayem Wyattem. Jednym z tematów były porównania Braya Wyatta do Undertakera.Wyatt powiedział, że to dla niego zaszczyt, że jest porównywany do legendy. Uważa również, że tak jak on jest mroczną postacią, ale porównanie powinno się skończyć na tym.

To jest niesamowite, jestem porównywany do legendy tego biznesu. Walczyłem z nim dwa razy na WrestleManii i Survivor Series. Nie uważam, że jakbyśmy dokładnie porównali mnie i Undertakera zobaczylibyśmy to samo. Na pewno są podobieństwa, oboje jesteśmy mrocznymi postaciami i jest to powód porównań, ale uwierz mi, jesteśmy zupełnie inni. Uważam też, że pro wrestling potrzebuje takich postaci i dostarczam to ludziom. To nie jest MMA, gdzie walczy ze sobą dwóch ludzi w szortach.

– Vickie Guerrero ostatnio rozmawiała z The Memorabilia Guyem. Została zapytana o to czy wróci do WWE.

Otrzymuję to pytanie od dłuższego czasu, patrzę na ten ring i sobie mówię, że chciałabym chociaż na ten jeden raz wrócić. Nigdy nie mów nigdy. Jeśli Vince zadzwoniłby z taką propozycją, na pewno bym jej nie odrzuciła.

– Już od jakiegoś czasu wiadomo, że WWE ogłosiło, iż obędzie się 32-osobowy turniej kobiet.

Aktualnym planem jest to, żeby nagrać cały turniej w Full Sail University, ale zastanawiano się również nad innym miejscem. Turniej byłby emitowany na tej samej zasadzie co Cruiserweight Classic.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552