ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Braun Strowman stracił szansę rewanżu z Lesnarem?!

– Braun Strowman być może już stracił szansę zdobycia Universal Championship!

Na ostatnim RAW Stephanie McMahon obiecała Strowmanowi rewanż z Brockiem Lesnarem oraz walkę z Baronem Corbinem pod jednym warunkiem – Braun nie może zaatakować Generalnego Menedżera do kolejnego RAW, tj. po Survivor Series. Sam zainteresowany jednak udostępnił na swoim fanpage’u na Facebooku nagranie z Live Eventu we Frankfurcie, na którym wykonuje Running Powerslam na Corbinie. Oznacza, że „Monster Among Man” nie spełnił warunków umowy i nie dostanie oczekiwanych pojedynków.

Braun Strowman sneaks up on Baron Corbin at WWE Live in Frankfurt, Germany

Surprise, Baron Corbin.

Opublikowany przez Braun Strowman Czwartek, 15 listopada 2018

Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że WWE nie przywiąże żadnej wagi do gali w Niemczech i nie będzie miała ona wpływu na telewizyjny storyline. Na Live Eventach dzieją się różne, niezależne od RAW i SmackDown rzeczy, jak Samoa Joe czy Triple H walczący w The Shield, więc tym razem może być podobnie. Z drugiej jednak strony, również na Live Eventcie, AJ Styles został Mistrzem U.S.. W przypadku Brauna oba scenariusze są możliwe. Na efekty wydarzeń z Europy lub ich brak trzeba zatem poczekać do niedzielnego Survivor Series.

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552