ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Braun Strowman nie jest gotów na bycie matką, Bullet Club wciąż chce CM Punka, HHH wysyła tytuł klubowi

– Braun Strowman wcielił się w rolę 16-letniej dziewczyny – tytułowej bohaterki filmu „Juno”, który został nagrodzony Oskarem w 2007 roku. Jest to część projektu zatytułowanego „Table Reads”, w którym znani ludzie ze świata show-biznesu wcielają się w filmowe postacie.

– Bullet Club po raz kolejny nie daje o sobie zapomnieć byłemu mistrzowi WWE – CM Punkowi. Tym razem Matt Jackson i Marty Scurll wysłali tweety okazujące przychylność dla przyszłego wstąpienia Phila Brooksa do najpopularniejszej aktualnie frakcji w świecie wrestlingu.

Warto dodać, że zbliżające się Global Wars PPV od Ring of Honor odbędzie się w Chicago, gdzie urodził się CM Punk. Emerytowany wrestler był również mistrzem w tej federacji w 2005 roku.

– Triple H kontynuuje zwyczaj wysyłania pasa WWE klubom piłkarskim za zdobywanie mistrzostw krajowych. Tym razem ten zaszczyt spotkał Boca Juniors, które zdobyło swoje 32 mistrzostwo kraju.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778