ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Braun Strowman dziękuje Markowi Henry’emu – kolejny fragment wywiadu

Wczoraj pisaliśmy o bardzo poważnej kontuzji Brauna Strowmana, o której opowiedział w wywiadzie udzielonym Busted Open Radio. Braun w rozmowie wypowiedział się również na temat Marka Henry’ego i tego, w jaki sposób pomógł mu on znaleźć się w WWE:

Prawdą jest, że nie byłoby mnie tu, gdyby nie Mark Henry. Podróżowałem po całym świecie, biorąc udział w zawodach strongmanów. Marka poznałem w 2010, kiedy występowałem jako amator. Przedstawiłem się i powiedziałem, że zawsze byłem fanem jego w WWE, i doceniam to, co zrobił w mistrzostwach strongmanów. Zaczęliśmy odtąd się przyjaźnić. Bardzo przyczynił się do tego, że WWE skierowało na mnie oczy.

Strowman i Henry mieli okazję zawalczyć ze sobą 1 na 1 w ringu WWE. Ich walka odbyła się podczas RAW, 13 lutego 2017 roku.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783