ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Brak Dolpha Zigglera na Royal Rumble, Debiut Jacka Swaggera na MMA Bellator 214, Ronda Rousey odpowiada na plotki

– Jake Hager, znany również jako Jack Swagger, zadebiutował w MMA, gdzie wygrał walkę przeciwko J.W. Kiserowi na gali Bellator 214.

Podczas wejścia zawodnikowi towarzyszył R-Truth, który został ogłoszony jako gwiazda WWE SmackDown. Przed udanym debiutem w MMA, 36-letni Hager był dwukrotnym mistrzem świata WWE, zdobywając zarówno tytuł World Heavyweight, jak i ECW. Był także mistrzem USA i zwycięzcą Money in the Bank ladder matchu 2010 roku.

Czuję, że ciężka praca się opłaca. Próbowałem wszystko spowolnić, oprzeć na tym i zachować swoją postawę. Bardzo podoba mi się tutaj w Bellatorze i myślę, że to będzie plan na moje życie przez następną dekadę.

 

– Niedawno cały świat zastanawiał się czy Ronda Rousey dołączy do WWE i kiedy zadebiutuje. Minął zaledwie rok od debiutu zawodniczki, a ludzie już spekulują na temat, kiedy Ronda Rousey opuści federację. Serwis Wrestling Inc. poinformował w czerwcu, że Rousey podpisała wieloletnią umowę z WWE. Jednak w tym tygodniu pojawiły się doniesienia, że ​​Rousey ma rzekomo opuścić firmę po WrestleManii 35, po to, aby skupić się na założeniu rodziny. Rousey odpowiedziała na pogłoski o rzuceniu WWE w rozmowie z ESPNW.

Szczerze mówiąc, nie wiem, dlaczego ktoś czuje się jak autorytet w rozmowach na temat planów dotyczących mojej macicy. Gdybym odpowiadała za każdym razem, gdy świat spekulowałby, co robię z moim łonem, nie miałabym wolnej chwili w ciągu dnia. Naprawdę nie czuję, że powinnam reagować na tego typu rzeczy. To moja wagina, moje życie – spekulujcie na swój temat, zostawcie mnie i moje narządy rozrodcze w spokoju.

Rousey przyznaje, że nawet ona nie jest do końca pewna, jak potoczą się kolejne miesiące lub kiedy podejmie próbę założenia rodziny.

Nie ukrywam, że zdecydowanie chcę założyć rodzinę. Ale jak to zrobić? Kocham to co robię bardziej niż myślałam. To jest tak, że nie wiesz co robić w takiej sytuacji. Nigdy wcześniej nie miałam dziecka, nie znam się na takich rzeczach. Fajnie byłoby po prostu ciągnąć to wszystko dalej, a potem pewnego dnia powiedzieć: ‚Hej, ale niespodzianka, jestem w ciąży’. Wiele rzeczy jest dla mnie jeszcze niewiadomych. Wiele decyzji, które musimy podjąć jako rodzina, staram się jeszcze rozgryźć.

 

– Dziennikarz – Chris Van Vliet rozmawiał w sobotę z Dolphem Zigglerem w jego posiadłości w Phoenix w Arizonie. Powyżej można obejrzeć cały wywiad. Ziggler ujawnił, że nadal jest zakontraktowany w WWE, ale obecnie zrobił sobie przerwę. Ziggler powiedział także, że nie planuje udziału w Royal Rumble. Należy zauważyć, że gdy zawodnik był wyłączony z WWE TV od końca grudnia, w styczniu brał udział w kilku live eventach. Ostatnie wydarzenie na żywo odbyło się w niedzielę 20 stycznia w Wichita Falls w Teksasie. Mężczyzna brał udział w Triple Threat Matchu z Drew McIntyrem i zwycięzcą tego starcia – Finnem Balorem.

 

Jaki jest obecny status Dolpha w WWE?

Na razie mam przerwę od WWE. Zajęło mi to jakieś 10 lat, aby wyjechać choć na weekend, więc zobaczymy, jak to się dalej potoczy. Tak jak powiedziałem, mamy umowę dotyczącą uścisku dłoni, która różni się od tego co jest na papierze. Ja dałem z siebie wszystko, zobaczymy co będę miał jeszcze do zaoferowania. Mimo wszystko będę szczęśliwy.

Czy zobaczymy Dolpha na gali Royal Rumble?

Technicznie wciąż jestem pod kontraktem, tak, ale nie mam zamiaru brać udziału w Royal Rumble.

Czy możliwe, że podpisze kontrakt z AEW?

Nie powiedziałbym, że będę następnym wielkim nabytkiem przy podpisywaniu kontraktu. Powiedziałbym, że byłbym wielkim nabytkiem przy podpisywaniu kontraktu. Mam w tej chwili inne rzeczy do zrobienia, ale nigdy nic nie wiadomo, myślę, że byłoby wspaniale być dodatkiem do tej firmy – wydaje się być dla prawdziwych zapaśników, którzy kochają sport i biznes.