ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Brak Ceny i Bryana na WWE Crown Jewel? Tag Team z NXT mistrzami na EVOLVE 114! The Rock gratuluje zawodniczkom WWE!

– Według różnych źródeł John Cena oraz Daniel Bryan nie pojawią się na gali WWE Crown Jewel.

Cena oraz Bryan zrezygnowali z bycia na nadchodzącej gali w Arabii Saudyjskiej w związku z aferą, która wybuchła niedawno w kraju „Szejków” po śmierci arabskiego dziennikarza.

Zdaniem Dave’a Meltzera samo WWE jest już przygotowane na absencję obydwu zawodników na WWE Crown Jewel. John Cena na gali w Arabii Saudyjskiej miał uczestniczyć w turnieju o puchar świata. Według WrestleVotes, który ma swoje źródła w federacji Vince’a McMahona, WWE już przygotowało zastępstwo Johna w WWE World Cup. Lidera Cenation miałby zastąpić Bobby Lashley:

Co do Daniela Bryana, to zawodnik miał na piątkowej gali zawalczyć o pas WWE z obecnym championem, AJ Stylesem. Według Meltzera WWE nie wyda żadnego oświadczenia o tym, że zabraknie Bryana na gali. Zdaniem dziennikarza federacja stworzy jakieś wydarzenie przed samym WWE Crown Jewel lub na SmackDown Live!, które wykluczy udział Bryana na najbliższym WWE Special Network.

ZOBACZ RÓWNIEŻ – REUNION WYATT FAMILY JUŻ WKRÓTCE? LIVE EVENT W MADISON SQUARE GARDEN I WIĘCEJ!

– Podczas wczorajszej gali EVOLVE 114, Street Profits wygrali pasy TT EVOLVE. Montez Ford wraz z Angelo Dawkinsem pokonali Doom Patrol (Chris Dickinson & Jaka). Poniżej zdjęcia z pojedynku Tag Teamu z NXT:

– The Rock pogratulował zawodniczkom WWE oraz samej federacji organizacji pierwszej w historii WWE kobiecej gali PPV:

Gratulacje dla zawodniczek WWE oraz federacji jako całość za dzisiejsze historyczne kobiece PPV. Od The Fabulous Moolah przez Sheri Martel do Wendi Richter itd.. Wszystkie niesamowite kobiety utorowały drogę do tej wyjątkowej nocy.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778