ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Bracia Hardy wracają na stałe do WWE, Status The Rocka oraz więcej!

– Wygląda na to, że powrót Matta Hardy’ego do WWE TV nie był jednorazowym występem.

Zawodnik za pomocą swojego Twittera potwierdził, że wraz z występem na Live Evencie w Peorii wraz z Jeffem powracają na stałe do programów WWE. Matt dodał jednak, że to ich powrót może być ostatnim w ich karierze.

– Jak zawsze przed WrestleManią, fani zastanawiają się kto z najbardziej znanych postaci świata wrestlingu pojawi się na największej gali roku. Jedną z tych osób jest Dwayne Johnson, czyli The Rock. Ośmiokrotny mistrz WWE nie pojawił się w federacji McMahonów od czasu kręcenia zdjęć do filmu „Fighing With My Family”. Jak podaje Ringside News, nie ma aktualnie planów na występ Johnsona na zbliżającej się WrestleManii. Wszystko jednak może się zmienić w każdej chwili.

– Wygląda na to, że to koniec Fashion Police i Fashion Police w WWE. Tyler Breeze nie pojawia się od dłuższego czasu w WWE TV, a Fandango leczy kontuzję, której nabawił się w 2018 roku. Dodatkowo, na WWE Shop koszulki Breezango oraz gadżety z „Fashion Police” są przecenione, a jak wiadomo taki ruch ze strony WWE często sugeruje koniec jakiegoś przedsięwzięcia.