ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Booker T wspomina Owena Harta i zostaje skrytykowany przez fanów, WWE 2K15 na PC, Co stało się po Raw?

BOOKER-T-Exercise

– Na wczorajszym Raw podczas meczu Neville vs Luke Harper, Booker T który zasiada przy stole komentatorskim, wspomniał o Owenie Harcie.

Jak zatem brzmiała ta uwaga? Podczas konwersacji gdzie wraz z JBL’em wymieniali Oni poprzednich „Królów Ringu” , z kontekstu wynikło, iż Booker T powiedział że w przeciwieństwie do Neville’a, o Owenie Harcie grawitacja nie zapomniała.  Za taką uwagę Booker dostał wiele negatywnych tweetów, odnoszących się do tego komentarza. Sam komentator przeprosił, iż tak to zabrzmiało i nie miał na celu obrażenia Owena Harta.

booker t tweet

 

Owen Hart zginął tragicznie w 1999 roku podczas gali WWF,  upadając z dużej wysokości, kiedy to odbywało się jego wejście do ringu.

– WWE 2K15 zostało dzisiaj oficjalnie wydane na komputery z systemem operacyjnym Windows. Będziecie mogli zakupić tę grę przez Steama, na chwile obecną kosztuje ona $49,99.

– Tuż po tym gdy wczorajsze Raw zeszło z anteny, Seth Rollins wygłosił promo w stosunku do fanów. Skrytykował ich za chantowanie i nazywanie go Justinem Bieberem oraz nazwał publikę „bandą serogłowych”

Później z kolei powiedział, iż Aaron Rodegrs(Zawodnik Green Bay Packers) jest do niczego. Po takiej serii obelg w stosunku do fanów,  mistrz WWE wyszedł z areny i zakończył show.