ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Booker T pozywa Activision, Hendry odchodzi z Impact Wrestling oraz więcej!

– WWE Hall of Famer pozwał amerykańską firmę Activision zajmującą się tworzeniem gier.

Firma jest odpowiedzialna za światowe produkcje takie jak Call of Duty czy Destiny. Pozew otrzymany od byłego mistrza WWE dotyczy tej pierwszej serii. W najnowszej odsłonie serii Call of Duty: Black Ops, czyli Black Ops 4, pojawia się postać „Prophet”. Poniżej zdjęcie przedstawiające bohatera gry:

 

Według Bookera, postać przypomina jeden z jego gimmicków z czasów WCW, czyli G.I. Bro. Jest to również postać z komiksu o tym samym tytule, która jest wyraznie podobna do „Propheta”:

 

– Brytyjski wrestler Joe Hendry za pośrednictwem swojego konta Twitter potwierdził, że odszedł z Impact Wrestling i jest wolnym agentem:


Na ten moment zawodnik ma założyć swój kanał w serwisie YouTube „The Joe Hendry Story”. Pojawiły się również informacje że były mistrz takich federacji jak Defiant Wrestling czy ICW ma zakończyć karierę wrestlera i rozpocząć przygodę w amatorskim MMA.

– Na kanale UpUpDownDown pojawiła się symulacja walki w WWE2k19 o mistrzostwo WWE Championship z nadchodzącym PPV WWE Elimination Chamber.

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552